Менеджер перезвонит Вам в ближайшее время!

Сікан: Я шість років в дитинстві займався танцями - 13 кубків, дві медалі завоював

Сікан: Я шість років в дитинстві займався танцями - 13 кубків, дві медалі завоював

Бабуся хлопця була проти футболу.

Сікан: Я шість років в дитинстві займався танцями - 13 кубків, дві медалі завоював
 

18-летний форвард "Шахтера" и юношеской сборной Украины U-20 Даниил Сикан, который стал одним из открытий ЧМ-2019, рассказал о становлении своей футбольной карьеры.

"У футбол я грав з дитинства. У мене дідусь грав, а ось бабуся, з якою я тоді жив, грати не дозволяла. У мене були проблеми з серцем - клапан хрипів. Доктора говорили, що з віком проблема піде, і добре, що саме так і вийшло - я переріс цю хворобу.

Я з дитинства захоплювався футболом, правда бабуся грати не дозволяла - у неї були інші плани на мене (посміхається). Я шість років в дитинстві займався танцями - 13 кубків, дві медалі завоював. Ось бабуся і говорила, що я повинен танцями займатися, і що у мене талант.

Перший раз я на футбол сам пішов - мене друг відвів, і я деякий час там тренувався. Потім бабуся, коли дізналася, поїхала зі мною на тренування, і там її тренер переконав. Сказав: "Ви привезли мені футболіста". І так я і почав займатися в "Полісся" в Житомирі.

Папа і дядько теж часто зі мною часто в футбол грали, підтримували в цьому, говорили, щоб займався і розвивався.

Потім я вже переїхав в "Карпати". Пам'ятаю ми поїхали на турнір, і я в півфіналі забив гол, хоча в основі ще постійно не грав. А потім грали з "Карпатами" в фіналі, з хлопцями, які на рік старше нас були, забив гол, хоч ми і програли 1:4.

Виходило потихеньку, потім фінали на Україну були, запросили до збірної U-15 - це були мої перші збори. Вже тоді були пропозиції від "Шахтаря" і "Динамо", але тоді, в такому віці я не хотів міняти клуб - рано ще було. Залишився в "Карпатах", дебютував за першу команду, а потім вже перейшов в "Шахтар", - розповів Сікан.

Джерело: UA: СПОРТ

 

Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий.