Менеджер перезвонит Вам в ближайшее время!

Михайленко: Не гарантую, що Булеца і Супряга заграють на рівні національної збірної

Михайленко: Не гарантую, що Булеца і Супряга заграють на рівні національної збірної

Головний тренер Дніпро-1 помітив недолік "золотої" збірної.

Михайленко: Не гарантую, що Булеца і Супряга заграють на рівні національної збірної
 
Наставник СК Дніпро-1 Дмитро Михайленко розповів про побудову команди, проблеми, які постали після старту в УПЛ, а також висловився про перспективи своїх молодих гравців.

Коли команда розпалась і виник проект СК "Дніпро-1", небагато людей хотіли залишатися. Той же Когут, Макс Лопирьонок хотіли їхати в "Рух". Саша Сніжко приїхав, побув тут 3-4 дні на базі… і зібрав речі. Ми зупинили, попросили повірити нам. І хлопець залишився.

Для першої ліги команда була добре укомплектована. А для УПЛ укомплектування не є оптимальним. 70 відсотків гравців або молодші за 21 рік, або старші за 30 років. Так команди не формуються, якщо ставлять великі завдання. Нема запасу гнучкості. Суперник легко створює моменти поблизу наших воріт, при цьому не докладає для цього зусиль. Слабкий рівень концентрації для рівня УПЛ, рівень єдиноборств також слабкий.

Набирати нових гравців – нелегкий процес, не так багато хороших футболістів в Україні, які є вільними агентами. Коли купуєш іноземців, також треба бути дуже обережними. Тому вимушені формувати команду довкола наших вихованців – це Супряга, Батагов, Назаренко, Бєляєв. Це гравці, довкола яких будуватиметься майбутній "Дніпро".

Якщо говорити про молодих гравців, то Булеца – він дійсно креативний гравець із прекрасною фантазією. Той же Саша Назаренко і Влад Супряга – але вони ще поки погано розуміють футбол. І успіх на юнацькому рівні не гарантує успіху в дорослому футболі. Бо не ті швидкості. Багато залежить від удачі – навіть якщо брати цю збірну, яка перемогла на ЧС, всі ігри вони грали від оборони. А щоб засяяти на дорослому рівні, треба не лише оборонятися, а й мати інші переваги над суперником. Тому тут ще один важкий момент – перехід із юнацького в дорослий футбол. Зараз ми працюємо з одними із найкращих молодих гравців – Булецою і Супрягою – але я не можу гарантувати, чи вони заграють на рівні національної збірної.

Источник: Профутбол

 

Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий.