Менеджер перезвонит Вам в ближайшее время!

Ліга Печерська – 3. Анонс 9 туру

Ліга Печерська – 3. Анонс 9 туру

Пан або пропав.


 
Субота, 15 лютого.

14:00 Збройні сили України – Поліція. Рейтинг 4,5 (Майже максимальний).


Команда Збройних сил України у першому колі завдала болісної поразки поліцейським. Навряд чи армійцям матч-відповідь вдасться щось подібне сотворити. Навряд чи Поліція «простила» минулий погром. Зважаючи на те, як розгортаються події в останніх турах, лідерам легку прогулянку ніхто не обіцяє. Наша ставка, тим не менш, на фаворита, але без зайвої впевненості.

14:40 Прокуратура Київської області – Державне бюро розслідувань. Рейтинг 5 (Максимальний).

ДБР у першому колі не зіграв з жодним з фаворитів. Здавалося б, слідчі не мають розраховувати на великі шанси та набір очок, але. В попередній зустрічі саме ДБР було ближче до перемоги, ніж лідер, ЗСУ. Звісно, прокурори врахують такий настрій та спрагу суперника до сенсацій. Тим більше – лідер і кращий гравець команди, Сергій Кочетов, набрав неабиякий хід і з кожною грою нарощує свої, і без того, немалі гольові здобутки. Ми же наважимось зробити ставку на нічию, з урахуванням того, що Прокуратура Київської області, при перевазі у майстерності, програє супернику у кількості і, як наслідок, фізичній готовності.

15:20 Управління державної охорони – Служба безпеки України. Рейтинг 4,5 (Майже максимальний).

Попередня зустріч цих команд пройшла дуже напружено, та дарувала мінімальну перемогу охоронцям. Та й загалом, СБУ грає з усіма на рівних, але трішечки поступаючись у рахунку кожному супернику. Зверніть увагу: команда має 5 поразок у 7 зустрічах, при негативній різниці м’ячів всього в 7 пунктів! Це означає, що команді не вистачає якихось невеличких аргументів для здобуття результату. Але, з кожною грою, Служба стає сильнішою. І це в попередньому турі на собі відчув один з фаворитів, дивом перегравши СБУ. При всій повазі до більших здобутків УДО, прогнозуємо нічийний результат в цьому двобої.


 
Андрій Нікітін

Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий.