Менеджер перезвонит Вам в ближайшее время!

Вантух: Найближча мета - закріпитися в Олександрії, мета №1 - повернутися в Динамо

Вантух: Найближча мета - закріпитися в Олександрії, мета №1 - повернутися в Динамо

Захисник не приховує, що хоче повернутися в основу Динамо.

Вантух: Найближча мета - закріпитися в Олександрії, мета №1 - повернутися в Динамо
 

Захисник "Динамо" Роман Вантух зараз виступає на правах оренди за "Олександрію", розповів про перехід в команду Володимира Шарана з "Олімпіка".

"Я навіть не думав про те, що опинюся в "Олександрії". На мене дуже велике враження справили виступи команди в Лізі Європи. Думаю, не тільки на мене, вони дуже добре виступали. Якось спонтанно опинився в "Олександрії".

Був варіант залишитися в "Олімпіку", до останнього думав, що так і станеться. Прийняв рішення, що залишуся, мені там було комфортно. Був інтерес з боку "Дніпра-1" і "Колоса", але все було тільки на рівні розмов. Тому вирішив перейти в "Олександрію".

Хто найбільше вплинув на мій вибір? Мені порадили люди, які багато років поруч зі мною, вони бажають мені тільки найкращого. Плюс інтерес тренера, який мені дзвонив. Думаю, це вплинуло на моє рішення в сукупності.

Найближча для мене мета - закріпитися в "Олександрії". Повірте, тут конкуренція дуже висока, буде дуже складно. Для мене так точно краще, повинен рости з такою конкуренцією. Перше завдання - "Олександрія", а там будемо дивитися.

"Динамо" - мета №1 зараз, напевно, тому що це топ-клуб, провів там багато років. Хотів би повернутися до Києва, звичайно. Є молодий Вівчаренко, який дуже і дуже добре виступає. Миколенко зараз, напевно, кращий лівий захисник в Україні.

Думаю, на це не потрібно звертати увагу, потрібно просто працювати, доводити, все прийде", - резюмував Вантух.

Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий.