Менеджер перезвонит Вам в ближайшее время!

Ліга Печерська – 3. Огляд 9 туру

Ліга Печерська – 3. Огляд 9 туру

ЗСУ в кроці від титулу.


 
Збройні сили України – Поліція 12:1 (5:0).
Голи:
Чухранов 2, 5, 17, 25, Жиденко 10, 13, 18, Трапезун 12, 26, Петриченко 23, 30, Паранін 30(2) – Якубович 21.
Найкращі гравці: Чухранов – Якубович.
Попередження: Петриченко (ЗСУ).


 
Армійці для Поліції – найважчий суперник. Чому ЗСУ без особливих труднощів долає поліцейських – відповідь не можуть дати навіть самі військові. За перебігом подій начебто й немає такої великої переваги, як то буває, коли одна команда іншу за центр майданчику не випускає. А от гострі та швидкі комбінації армійців – «летальна зброя» проти Поліції. Армійців на цьому матчі було не так багато кількісно, як, наприклад, в попередньому турі проти ДБР, але майже усі відмітилися результативними діями. А Денис Чухранов оформив своє перше «каре» в турнірах Ліги Печерська. Єдине, що дещо підсолодило гірку пілюлю розгромної поразки для номінальних гостей – це «гол престижу» у виконанні Дмитра Якубовича в середині другого тайму. Але є й один показник, за яким Поліція навіть переграла суперника – це попередження. В пасиві ЗСУ воно було, а поліцейські жодного разу не були покарані картками.

Збройні сили України 12-1 Поліція (огляд)

Віктор Трапезун | Збройні сили України


Служба безпеки України – Управління державної охорони 1:3 (1:1).
Голи:
Третяк О. 8 – Гаврилов 7 (з пенальті), 17, Пальчик 22.
Найкращі гравці: Третяк О. – Пальчик.
Попередження: Бугаєць, Марценюк (СБУ) – Дьомін, Чобан (УДО).


 
Гра за 6 очок і пряму перспективу отримання «бронзи» була саме такою, якою мала бути – жорстка, безкомпромісна, і могла закінчитися з будь-яким підсумком.

Управління державної охорони – найорганізованіша команда Ліги за складом гравців. Колектив завжди збирається великою кількістю і завжди налаштований на перемогу. Збір номінальних господарів майданчику на цей поєдинок був дещо скромнішим. Чесно кажучи – зовсім малим, бо в складі «червоних» не було жодної заміни. Саме цей фактор вплинув на результат. Майже весь перший тайм команди грали на рівних. А коли в початку другого УДО вийшло вперед і Службі потрібно було додавати – ресурсу не знайшлося. Команду ледь вистачало на втримання небезпеки біля власних воріт. І хоча команда непогано захищалася, але ще однієї помилки припустилася, дозволив супернику взяти такі важливі залікові бали.

Служба безпеки України 1-3 Управління державної охорони (огляд)

Олександр Третяк | Служба безпеки України

Олексій Мельник | Управління державної охорони


Прокуратура Київської області – Державне бюро розслідувань 2:2 (2:1).
Голи:
Кочетов, 10, Сивець, 11 – Тищенко, 12, Шаманін, 19.
Попередження: Амелін, 20 (ДБР).
Найкращі гравці: Кетов – Шаманін.

Поєдинок було перенесено на вівторок за згодою команд і відбувся на відкритому майданчику НТК ім. Баннікова.

Формальні гості, Державне бюро розслідувань, настільки «нічийна» команда, що своїми результатами вона чи то подарувала, чи то відібрала – а загалом, розділила очки із кожним суперником, з ким зустрічалася. Нуль в графі нічиїх Прокуратури Київської області – був передостаннім в турнірній таблиці, який слідчі закреслили.

Початок самого матчу показав, що легкої прогулянки ні в кого не буде. Суперники взяли високий темп, який протимали весь поєдинок. Основна частина гри пройшла в боротьбі за центр майданчику, за який оборонні побудови команд запускали форвардів рідко. Таку монотонність гри було порушено в середині першого тайму, коли протягом декількох хвилин потужні удари гравців обох команд досягали мети. В прокурорів відмитилися Сергій Кочетов та Андрій Сивець, а в слідчих – Станіслав Тищенко. Але це був лише епізод, коли захисні редути команд дали слабину у першому таймі.

Другий тайм активніше провело ДБР. В команди була довга лава запасних, на відміну від суперника, і саме завдяки темпу слідчі нав’язали свою гру супернику. Моментів стало більше, але воротарі обох команд діяли дуже переконливо. А Олег Кетов взагалі зіграв свій кращий поєдинок в історії Ліги Печерська – саме він зробив декілька неймовірних сейвів та допоміг своєї команді врятувати очко. У пропущених м’ячах голкіпера винити не можна – перший м’яч забивали з-під захисника, а другий… Там взагалі важка ситуація. В сутолоці біля воріт ПроКо, впав нападник ДБР, з лави запасних «гостей» почали вимагати пенальті не тільки вголос, але й свистом. Прокурори зупинилися, прийнявши цей свист за суддівський, а Віталій Шаманін не розгубився і проштовхнув м’яч з близької відстані у сітку. Правилами заборонено дублювати свисток арбітрів. Навіть, якщо свисток пролунає з трибуни, гра зупиняється. Але в цьому випадку свист значно відрізнявся від суддівського, і захисникам прокурорської команди не слід було зупинятися. Прикро, але саме цей момент вирішив долю зустрічі.

Фотогалерея матчів тутАндрій Нікітін

Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий.