Команда ЗСУ – достроково стала переможцем Ліги Печерська-3.

Державне бюро розслідувань – Прокуратура Київської області 2:0 (0:0).
Голи:
Козаченко, 23, Роженко, 28.
Найкращі гравці: Заставний – Сивець.

Команди зіграли між собою другий матч поспіль: перший був календарним, а звітний – перенесена гра першого кола. І судячи з усього, результат цього матчу став програшним для обох команд.

Прокуратура Київської області мала вигравати цей матч, щоб зберегти шанси на чемпіонський титул. Але, у зв’язку із службовою необхідністю, на грі був відсутній лідер та капітан ПроКо, Сергій Кочетов. Безумовно, це додавало шансів на успіх слідчим. Але, ДБР мало тримати на увазі те, що в цей день команді треба відіграти ще один перенесений поєдинок, і саме у другому матчі вирішувалася доля «бронзи» турніру. Але, слідчі вирішили не економити сили, і одразу взяли високий темп гри. Прокуратури, натомість, зібралися на гру майже двома четвірками, що в останній час траплялося не часто. Більш того, номінальні гості перегравали за моментами суперника у першій половині гри. Але, маючи вдосталь шансів забити, пробити Тараса Заставного так і не змогли.

Перерви як і не було – картина гри та перебіг подій залишилася тією ж, коли обидві команди багато «рубилися», іноді прориваючись до воріт суперника. З тією різницею, що ДБР збільшило кількість гострих моментів біля воріт ПроКо. І, як виявилося, саме цього команді і не вистачало.

Державне бюро розслідувань 2-0 Прокуратура Київської області (огляд)

Служба безпеки України – Збройні сили України 3:3 (2:1).
Голи:
Кучерук, 4, О.Третяк, 5 (з пенальті), Марценюк, 25 – Чухранов, 10, Трапезун, 24, Верещак, 29.
Попередження: Петриченко (ЗСУ).
Вилучення: Яськов (ЗСУ).
Найкращі гравці: Марценюк – Чухранов.

Після поразки команди Прокуратури Київської області, армійці почали поєдинок в статусі переможця поточного турніру Ліги Печерська. В суперника відставання склало 4 пункти при одній грі у запасі. До речі – саме із ЗСУ в останньому турі.

Можливо, це стало причиною деякої неуважності в оборонних діях новоспеченого чемпіона. Служба безпеки України, в свою чергу, вийшла на гру з чітким настроєм не просто відібрати очки, а обіграти лідера. І вже на 5 хвилині «червоні» вели в рахунку 2:0! Олександр Кучерук почав цей поєдинок надактивно, створив чимало гостроти біля воріт Яськова, і не дивно, що саме він завершив вже «коронне» для СБУ закидання м’яча за спину захисникам. Форвард прийняв м’яч, дуже майстерно обробив його, відправив в «дім» голкіперу. Гол ще більше надихнув Службу на атакуючі дії, гравці відчули впевненість, і вже тезка автора першого голу технічно розібравшись з захисниками і голкіпером мав відправляти м’яча у ворота, але був збитий «вартовим воріт» під час удару. Воротар отримав «гірчичник», а Олександр Третяк чітко і надійно реалізував шестиметровий штрафний удар (простіше кажучи – пенальті). Другий м’яч пробудив ЗСУ. Команда зрозуміла, що програвати, а ще й з перспективою розгромного рахунку, чемпіону не лічить, увімкнулася, та відвела гру від своїх воріт. Тим не менше, номінальні господарі непогано грали в обороні. Але, коли в команді є такий «технар», як Чухранов, завжди треба бути напоготові. А тут, Денисові відкрили центральну зону перед воротами суперника, в яку форвард одразу увірвався та чітким ударом в дальній кут не залишив шансів голкіперу суперника, Богдану Бугайцю. Залишок першого тайму пройшов жваво, але захисні редути команд впоралися з натиском форвардів суперників.

Другий тайм почався в такому ж, атакуючому ключі. ЗСУ з часом все більше сил відряджали у атаку. Однак, у підсумку це «коштувало» команді голкіпера. Нестримний Марценюк дуже хотів відзначитися в матчі з лідером, перехопив м’яча і проскочив вийшовшого допомогати атаці Яськова, і мав вдруге забивати, і вдруге був збитий голкіпером, за що той отримав вилучення, а команда залишилася на 2 хвилини у меншості. Але, це зіграло злий жарт із СБУ: гравці побігли в атаку, а попали «в полон», коли у вільну зону вибіг капітан армійців, Віктор Трапезун, а досвідчений і майстерний Сергій Верещак, «ковшиком» закинув м’яча на хід, і Віктор в дотик, сильно і знову без шансів для воротаря, вколотив м’яча. Але, свою більшість Служба таки реалізувала. Марценюк був нагороджений за настирливість. Олександр перехопив передачу та з-під захисника, застав зненацька Івана Петриченка, який зайняв місце у воротах замість вилученого голкіпера. До честі Івана, надалі він діяв бездоганно. Армійці знову відрядили багато сил в атаку, створили багато нагод, і зуміли врятувати матч. Верещак неочікувано пробив з-під гравця суперника, Бугаєць був закритий іншими гравцями, і м’яч побачив вже коли той перетинав лінію його воріт.

Такий рахунок – безумовно сенсація турніру. Служба безпеки України взагалі програє мінімально, та за моментами. За грою команда виглядає куди привабливіше. І, за якість гри, команда була «премійована» доволі пристойним підсумком гри з двократним переможцем Ліги Печерська!

З технічних причин, фотозвіту матчу не буде.

Служба безпеки України 3-3 Збройні сили України (огляд)

Управління державної охорони – Державне бюро розслідувань 4:2 (1:0).
Голи:
Пальчик, 2, 17, 29, Ананко, 23 – Козаченко, 22, 30.
Попередження: Пальчик – Козаченко, Тищенко.
Найкращі гравці: Пальчик – Козаченко.

Цей поєдинок мав дати відповідь, хто виграє «бронзу» турніру, а за підсумком, має вплинути на «срібну» позицію в турнірній таблиці. І тут треба відзначити стратегічну помилку команди «слідчих». У першій грі дня проти Прокуратури Київської області, команда втратила багато сил, вирвала перемогу. А от на гру за 6 очок, сил ДБРівцям вже не вистачило.

Саме тому Управління державної охорони, гравці якого виглядали швидшими за опонентів, швидко відкрили рахунок. Олег Пальчик, отримав класну передачу від Максима Дьоміна між двома суперниками і технічно розібрався у моменті. ДБР, чітко розуміючи, що в швидкості змагатися із суперником не зможе, перейшло на в’язку гру, підняли емоційний градус – зробили все, щоб «вбити» гру суперника. І у першому таймі їм це вдалося. Гра більше походила на ток-шоу без ведучого, ніж на футзал. ДБР нахваталися фолів, та ледь не пропустила гол з дабл-пенальті. Команду врятував голкіпер, Тарас Заставний – чи не єдиний, хто більше грав в цьому матчі, ніж розмовляв.

Другий тайм також почався із сутичок, але адаптовані до таких подій охоронці, не забували грати, і також, на другій хвилині тайму, все той же Пальчик, подвоїв рахунок, вдало зігравши на добиванні після удару Тараса Чобана і сейву Заставнюка. Слідчі зрозуміли, що суперник більше не грає в їх емоції та увімкнулися безпосередньо у футзал. За що були нагороджені голом. Один з найбільш активних любителів поговорити, Максим Козаченко, показав, що з ударом в нього все в порядку, з флангу влучно пробивши в дальній кут воріт Юрія Байбака. Здавалося, «чорні» повернуться у гру, але Ананко одразу забив «м’яч сезону» для своєї команди. Саме в той час, коли це було необхідно, Руслан розгорнув захисника та пробив в протихід голкіперу, відновив різницю в більше спокійні 2 голи. ДБР догравали вже з останніх сил. В моменті, коли здавалося, м’яч покинув майданчик, команда зупинилася, не дочекавшись свистка арбітра, і Олег Пальчик, без перешкод оформив хет-трик. До честі слідчих, вони закінчили гру, голосно «грюкнувши дверима», оформивши гол-красень зусиллями все того ж Максима Козаченка.

Відстань між 3 та 4 місцем не дозволить ДБР піднятися на 3 сходинку, але й нижче команда вже не опуститься. Може так статися, що слідчі проведуть з УДО 3 матчі поспіль. Ця гра була відкладеним матчем 5 туру, у наступні вихідні, команди зіграють між собою календарну гру 10 туру, а якщо Прокуратура Київської області втримає 2 сходинку турнірної таблиці, УДО та ДБР, як команди, які посядуть 3 та 4 сходинку, ще й у Кубку Ліги Печерська, знову зійдуться в очній дуелі.

Управління державної охорони 4-2 Державне бюро розслідувань (огляд)