Менеджер перезвонит Вам в ближайшее время!

Ліга Печерська – 3. Анонс 10 туру

Ліга Печерська – 3. Анонс 10 туру

«Срібло» чи «бронза»?


 
Субота, 7 березня.

14:00 Збройні сили України – Прокуратура Київської області. Рейтинг 5 (Максимальний).

Результат цього поєдинку напряму впливатиме на долю нагород. Більше того, результат цієї гри не впливатиме остаточно на кінцеве розташування команд. ЗСУ вже грав у ранзі чемпіона, але чемпіонської гри не показав, розділивши залікові бали з СБУ. Тим самим, армійці втрутилися в розподіл двох останніх місць у таблиці, 2 тури назад вчинивши черговий погром Поліції, та віддавши очко Службі безпеки України. Прокуратура Київської області у другому колі збавила обертів та наразі виборює срібні нагороди. І команді треба вигравати з найбільшим відривом, та ще й сподіватися на свого кривдника, ДБР, якому належить зіграти із конкурентом прокурорів, Управлінням державної охорони. Ця команда має однакову кількість очок, але на один м’яч кращу різницю. Ми прогнозуємо мінімальну перемогу прокурорів над невмотивованими армійцями.


14:40 Поліція – Служба безпеки України. Рейтинг 5 (Максимальний).

Службу безпеки України влаштовує будь-який результат, окрім поразки, щоб уникнути останньої сходинки у турнірній таблиці та не попасти у розіграші Кубку Ліги Печерська на нового старого чемпіона, ЗСУ. Поліція, у свою чергу, має подвійну мотивацію. Крім вищезгаданих перспектив, поліцейським, напевно, кортить помститися за прикру поразку у першому колі змагань. Поліція, на наш погляд, має перемогти СБУ із різницею в 1-2 м’ячі.

15:20 Державне бюро розслідувань – Управління державної охорони. Рейтинг 5 (Максимальний).

Другий поспіль двобій цих суперників (попередній матч був перенесеним поєдинком першого кола), обіцяє гарячі емоції, красиву гру та крутий підсумок третього розіграшу Ліги Печерська. ДБР не віддало 6 очок жодній з команд Ліги, навіть чемпіону! Навряд чи слідчі погодяться на кінцівку турніру у вигляді поразки та ще й від команди, яка «відчепила» їх від призових місць. Цей матч – чудовий привід красиво помститися кривднику, бо перемога ДБР, з високою вірогідністю може позбавити охоронців «срібних» надій. Та й завершити турнір перемогою – добра прикмета. Але це думка з одного боку. З іншого – УДО провело чудовий сезон та навряд чи команда зупиниться на «бронзі», пам’ятаючи, що в попередньому для них турнірі вони виграли золото Майстер Ліги турніру. Саме тому ми прогнозуємо перемогу УДО, але в дуже непростому поєдинку, в якому перший тайм виграє ДБР.


 
Андрій Нікітін

Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий.