Менеджер перезвонит Вам в ближайшее время!

Ліга Печерська – 3. Огляд 10 туру

Ліга Печерська – 3. Огляд 10 туру

Дивно, але останній тур не дав останніх відповідей.


 
Прокуратура Київської області – Збройні сили України 7:2 (3:0).
Голи:
Сивець, 6, 26, Кочетов, 11, 12, 25, 27, 30 – Курочкін, 16, 20.
Найращі гравці: Кочетов – Дерецький.


 
Ще до початку гри було майже ясно, хто переможе в цій грі. Армійці ледь назбирали склад, який був не самим бойовим, натомість прокурори зібрали майже весь бойовий склад. Не було тільки Казбека Тедеєва, який, своїм відомим героїчним вчинком врятував людей з льодяної води, але сам заробив пневмонію та не міг прийняти участь у матчі.

Окремо висловимо подяку Казбеку Елкановичу за його мужність та героїзм! Ліга Печерська пишається такими учасниками змагань!

ЗСУ, враховуючи ситуацію, почав гру в обороні. При нагоді армійці намагалися контратакувати, але саме це і зіграло з командою злий жарт: Сивець використав чисельну більшість, залишившись забутим на фланзі, і чудово скористався нагодою відкрити рахунок, пробивши верхом під дальню штангу воріт Сергія Дерецького (Дениса Яськова було вилучено в попередньому матчі, тому в ворота повернувся Дерецький). ЗСУ не знітилися, знову пішли шукати щастя в атаці, знову створили декілька гострих загроз, та знову… пропустили м’яч у свої ворота. Скориставшись чудовою передачею Сергія Остапця, який залікував травму та повернувся до гри, його тезка, Кочетов, у стилі Лео Мессі розібрався із усією захисною ланкою суперника та влучно пробив під ліву штангу воріт, низом. Зв’язка Остапець-Кочетов одразу спрацювала знову, і Кочетов, розгорнувши суперника, пробив у стилі Андрія Сивця, з того самого флангу. ЗСУ кинулися відіграватися, але це був не їхній день: м’яч у багатьох ситуаціях цілив куди завгодно, але тільки не в ворота Олега Кетова. Тайм так і закінчився із переконливими 3:0 на табло, але по грі останній відрізок першої половини зустрічі був повністю за Армією.

Саме так розпочався і другий тайм. Тут справи в армійців пішли краще, і команда одразу забила чудовий м’яч, коли Паранін ідеально виконав діагональну передачу на Курочкіна, а Костя, якщо вже забиває – робить це красиво: тут армієць п’яточкою переправив м’яча у кут воріт ПроКо. ЗСУ продовжило тиск, і Курочкін оформив дубль. На цей раз геніальним було не виконання, а читання моменту, в якому Костя підловив суперника на необачливій передачі та проштовхнув м’яч під голкіпером. Прокурори, розуміючи, наскільки їм важливо робити різницю, увімкнули максимальних обертів, і ослаблений відсутністю замін суперник, цього тиску не витримав. Тим більше, Сергій Кочетов був в чудовому настрої і формі, завдавши безліч небезпечних ударів по воротах. З більшістю з них майстерний кіпер армійців впорався, але і Дерецький не всемогутній, і декілька раз, з убивчої відстані, врятувати команду шансів не мав. А тут ще й Сивець розігрався, і класно виконав удар з-під захисника, влучивши у самісеньку дев’ятку воріт ЗСУ.

Матч закінчився з переконливою перевагою прокурорів. Після цієї гри мали вийти на майданчик Поліція та СБУ. Але, номінальні господарі майданчику, на гру не зібралися, та віддали 5 сходинку Службі без бою.

Це було би півбіди. Але з’ясувалося, що на важливу, з огляду розподілу медалей, гру між УДО та ДБР, слідчі також не збираються, і це склало дуже неприємну ситуацію у боротьбі за медалі, адже саме різниця м’ячів при однакових додаткових показниках, мала вирішити долю «срібла» та «бронзи» Ліги. За умови неявки суперника, Управління державної охорони було позбавлене спортивного принципу у боротьбі за срібло, і Оргкомітет змагань прийняв виключне рішення, обом командам, які розділили за очками 2 та 3 сходинки, зарахувати 2 підсумкове місце у змаганнях, а розстановка команд залишається тільки при урахуванні пар у розіграші Кубку Ліги Печерська.

Прокуратура Київської області 7-2 Збройні сили України (огляд)

Фотогалерея матчів тутАндрій Нікітін

Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий.