Менеджер перезвонит Вам в ближайшее время!

Кубок Ліги Печерська-3. Анонс

Кубок Ліги Печерська-3. Анонс

Черговий іспит для Поліції, шанс для СБУ та «відкладена» зустріч УДО та ДБР.


 
Субота, 14 березня.

14:00 Збройні сили України – Поліція. Рейтинг 5 (Максимальний).
Підсумок ігор між цими командами у турнірах Ліги Печерська красномовно говорить про те, що фаворитом у цій грі може бути тільки команда ЗСУ. Але Поліція завжди готова здивувати. Тим більше, після перемоги у Лізі, армійці відверто розслабилися.


14:40 Прокуратура Київської області – Служба безпеки України. Рейтинг 5 (Максимальний).
Обидва попередніх поєдинки закінчилися з невеликою перевагою прокурорів. У першій зустрічі ПроКо перемогла 6:4, у другій – 6:5. Чи зможе СБУ з третьої спроби наздогнати суперника? Чи перегнати? Ми, попри різницю результатів на користь прокурорів, прогнозуємо саме нічию та перемогу в серії пенальті номінальних гостей.


15:20 Управління державної охорони – Державне бюро розслідувань. Рейтинг 5 (Максимальний).
УДО має на суперника «зуб». ДБР, забезпечивши себе стабільну четверту сходинку у Лізі Печерська, не зібралося на гру проти УДО, якому вкрай потрібно було зіграти, та виграти цей матч, ще й з якомога більшою різницею м’ячів. Як би воно було на справді – невідомо, але зараз для охоронців цей поєдинок несе подвійну принциповість. Історія матчів між цими суперниками не велика – усього 1 гра, яка закінчилася на користь УДО, з рахунком 4:2, при рівній грі у цілому. Тому, спрогнозувати підсумок доволі важко, але, враховуючи усі передумови, спрогнозуємо перемогу Управління державної охорони.

Переможці цих пар виходять до фінального раунду, де зіграють між собою в одне коло, за підсумком якого визначать володаря Кубку Ліги Печерська та призерів, наступного тижня, у суботу, 21 березня.

Андрій Нікітін

Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий.