Менеджер перезвонит Вам в ближайшее время!

Леонід Буряк: Лєднєв, Супряга, Булеца, Тимчик вже готові грати в основі Динамо

Леонід Буряк: Лєднєв, Супряга, Булеца, Тимчик вже готові грати в основі Динамо

Легендарний динамівець висловився щодо молоді киян.

Леонід Буряк: Лєднєв, Супряга, Булеца, Тимчик вже готові грати в основі Динамо

Колишній футболіст київського "Динамо" Леонід Буряк поділився думками щодо молодих гравців "біло-синіх".

Що стосується орендованих динамівців, то мені імпонує Супряга, я б не хотів, щоб він грав в оренді. Так, можливо, він не готовий грати у футбол, який ми хочемо бачити, але в нього є такі якості, яких немає ні в кого: швидкість, потужність, для свого віку він дуже фактурний, може поборотися. Але йому потрібен час. Одні футболісти рано стають на ноги, а іншим потрібен час. Потрібно з ними розмовляти, що від них вимагається. Молоді футболісти повинні горіти футболом, мріями, цілями, досягненням.

Якщо клуби беруть в оренду футболістів, вони повинні дати їм дозвіл грати проти своїх команд. Ми віддали їх в оренду і ми на власні очі хочемо подивитися, що у них змінилося. У цьому і є сенс оренди. Приємно здивований розвитком Лєднєва. Гадаю, це майбутній гравець основного складу «Динамо» Київ. Теж саме стосується Тимчика, Супряги, Булеци - вони ростуть. Те, що я бачу, ці футболісти вже можуть грати в основному складі «біло-синіх».

У Русина є деякі складності в грі, він не завжди зустрічається з м'ячем. Хлопець повинен «горіти», усі захисники повинні стогнати і плакати від його дій, від його активності в передній лінії, від того, що він створює моменти. Ми вже хочемо бачити готовий продукт, уже зараз. Є й такі гравці, як Миколенко, Попов, які, перейшовши з дубля, уже дають результат. Усе індивідуально", - поділився Буряк.

Джерело: fcdynamo.kiev.ua

 

Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий.