Менеджер перезвонит Вам в ближайшее время!

КОроСТА догралася! УАФ виключила Федерацію футболу Києва з футбольної карти України.

КОроСТА догралася! УАФ виключила Федерацію футболу Києва з футбольної карти України.

Конференція Української асоціації футболу виключила ГС Асоціація футболу м. Києва з членів УАФ. Що це означає для Кочетова особисто та для київського футболу в цілому?
Щодо керівників ФФК це означає, що коли навіть така заскорузла структура, як колишня ФФУ, в якій реальні зміни відбувають вкрай рідко, наважилася вказати на двері менеджерам столичної федерації, це є красномовною оцінкою її діяльності. Це означає, що не залишилося не тільки аргументів, а й надій на те, що в Києві щось зміниться на краще. Для цього уявлення функціонерам колишньої ФФУ знадобилося майже 30 років.
Щодо футболу столиці - це, безумовно, тільки добрий знак. В Києві давно вже ніхто не чекав на добрі новини від ФФК. Любителі футболу самі створили багато різноманітних змагань, де нормально грають в футбол. Нормально - це на нормальних полях, з чесним суддівством, прозорою документацією та інформаційною підтримкою. Всього цього ФФК так і не змогла більш-менш якісно влаштувати за довгий період своєї роботи.
Щодо самої структури ГС Федерації футболу м. Києва, то цілком можливо, з цією організацією, УАФ продовжить співпрацювати, але тільки у разі її повного очищення від старих, корупційних та безвідповідальних принципів роботи. І тут можна очікувати на два рішення: або КОроСТА збирається та красиво обставляє свою відставку на конференції, яка призначена на 11 червня, або йдуть в опозицію. Перший варіант корисніший для структури, міста та футболу, та виглядає кращим. Але що робити з документацією організації, де буде виявлено чимало порушень різного ступеню відповідальності? Тому, при таких умовах, вигідніше для опальних чиновників звести структуру нанівець, в режимі фонової опозиції, та "по тихому" позбутися ГС ФФК в надії на те, що їм вдасться уникнути відповідальності за свої вчинки на посадах керівників.
Щодо членів ФФК, то тут все просто: вони без будь-якої проблеми зможуть співпрацювати з будь-якою структурою, яку уповноважить УАФ. І саме вони, рухова сила київського футболу і мають не ховатися від світу, як їх привчила КОроСТА, а працювати гідно, розвиваючи футбол в чистих структурах та чесних умовах гри.
 
Андрій Нікітін, U16.UA
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий.