Менеджер перезвонит Вам в ближайшее время!

Фінальній стадії Кубку Ліги Печерська - бути!

Фінальній стадії Кубку Ліги Печерська - бути!

Оргкомітет турніру та команди знайшли можливість провести закінчення змагань.
 
 
У зв'язку із карантином, фінальний тур змагань, з березня було перенесено на невизначений термін. Після було декілька спроб провести заключний етап, але за різними причинами не вдавалося призначити його дату. І от, нарешті, відкрито залу для змагань, команди зможуть зібратися, а Оргкомітет - забезпечити повноцінне проведення ігор. Так, по трохи, сподіваємось, і відступить негода від людства в цілому та спорту - зокрема.
У півфінальній стадії зустрічалися команди, які у регулярному турнірі Ліги Печерська-3, зайняли 1 та 6 місця, 2 та 5, а от матч між третьою командою, УДО, та четвертою, ДБР, не відбувся у зв'язку з неявкою останньої. Команда просила перенести гру, але свій ліміт у 2 переноси, слідчі використали ще у січні.
1. Збройні Сили України - 6. Поліція 9:4 (4:1).
Голи: Трапезун, 5, 9, 27, Дзюбій, 8, Верещак, 12, 24, Курочкін, 17, 29, Кравчук, 22 - Силаков, 15, 17(2), Юзвенко, 25, Гаврилов, 30.
У цій грі за моментами рахунок міг бути і нічийним, якби поліцейські реалізували усі свої нагоди. А якщо би ще й не пропускали неймовірних голів, то мали б і вигравати цей двобій. Але - саме так грали їх титуловані суперники. Двократні переможці Ліги Печерська, володарі Кубку Ліги, армійці, забивали із різних позицій, головою й ногами - на будь-який смак, і цілком впевнено пройшли до фінального раунду.
2. Прокуратура Київської області - 5. Служба безпеки України 9:2 (4:2).
Голи: Сєров, 1, 2, 9, 16, 21, Пашин, 12 (2), Кочетов, 19, 27, 30 - Марценюк, 12, Ванькевич, 15.
Поєдинок між цими командами дещо розчарував. Обидві гри сезону проходили в напруженій боротьбі, перемоги в цих зустрічах прокурори виривали на жилах. Але - в складі команди не було одного з лідерів, Сергія Сєрова. Весь сезон в атаці тягнув команду його тезка, Кочетов. А мастеровитий і зголоднілий за забитими м'ячами Сєров одразу кинувся забивати, та побільше, й наколотив загалом у ворота СБУ одразу 5 голів! Кочетов теж вирішив не мовчати, і хет-трик оформив. Команда обласної прокуратури знову нагадала себе грізну, зразку 2018 року, коли менш, ніж 7 голів мало хто пропускав від атаки двійки Сергіїв команди. Загалом ця парочка набила суперникам аж 42 голи у першому сезоні Ліги Печерська.
Не можна сказати, що Служба не грала. Хлопці старалися, створювали моменти, але набагато менше суперника. При тому, команда неуважно грала в обороні, раз за разом лишаючи грізних опопнентів наодинці біля неприктитого дальнього кута власних воріт. А гольову передачу в складі прокурорів теж є кому віддати. Один тільки Сивець чого вартий!
Прокурори стали другою командою, яка долучилася до двійки фіналістів, куди крім ЗСУ, нагадаємо, пройшла команда УДО.
 
Субота, 15 серпня. Фінальна частина.
14:00. Прокуратура Київської області - Управління Державної охорони.
14:40. Управління Державної охорони - Збройні Сили України.
15:20 Збройні Сили України - Прокуратура Київської області.
 
Андрій Нікітін, u16.ua
Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий.