Менеджер перезвонит Вам в ближайшее время!

Прокуратура Київської області - володар Кубку Ліги Печерська-3!

Прокуратура Київської області - володар Кубку Ліги Печерська-3!

Прокурори надвпевнено перемогли грізних суперників і виграли перший трофей за останні два сезони!

Кубок Ліги Печерська було проведено в 2 етапи - на першому, по системі плей-офф, команди визначили трійку колективів-учасників фінального раунду. Ними стали володар Кубку-2019, ЗСУ, одвічний опонент армійців, Прокуратура Київської області, а також команда, яка є переможцем Майстер-Ліги розіграшу 2018 року, Управління Державної охорони.
У фінальній частині команди, у матчах між собою в одне коло визначали переможця Кубку Ліги Печерська-3.

Прокуратура Київської області - Управління Державної охорони 7:1 (2:1)

Голи: Кочетов, 5, 14, 18, Сивець, 16, Сєров, 26, 28, 30 - Мельник, 15.

Першими на майданчик вийшли команди, які посіли 2 та 3 сходинки у регулярному розіграші Ліги Печерська. Прокурори, посилені Сергієм Сєровим, якого не було тривалий час, одразу прийнялися розхитувати оборону суперника, і доволі скоро головна ударна сила прокурорів, Сергій Кочетов, відкрив рахунок у зустрічі. Команда УДО теж намагалася атакувати, але захист ПроКо, посилений ветераном команди, Олександром Гайдаєм, діяв впевнено і надійно, а все, що долітало до воріт, не менш надійно підбирав голкіпер "червоних", Олег Кетов. Треба відзначити і дирижера атак прокурорів, Андрія Сивця, який, незважаючи на свій немолодий футбольний вік, наче із двома серцями, поспівав і обороні допомогти, і активно підтримувати атакуючі дії команди. Сергій Пашин, у свою чергу, вдало підміняв останніх двох ветеранів, і додавав команді свіжості та руху.
Охоронці, в складі яких не було декількох гравців основного складу, намагалися грати на зустрічних курсах, але підтримки граючому "стовба" Олександру Гаврилову, було недостатньо. Більше того, команда не встигала повертатися назад, а надавати простір Кочетову та Сєрову - це майже гарантія швидких, та дуже гострих атак, частина яких переросла у 6 голів на двох, та доробок, у вигляді голу Сивця.

Управління Державної охорони - Збройні Сили України 0:0.

Здавалося б, після важкої гри з прокурорами, армійці візьмут УДО тепленькими, та накидають стільки, щоб вистачило на нічию із своїм одвічним конкурентом у вирішальній зустрічі. Але, охоронців наче підмінили! Команда билася за кожен клаптик майданчика, організовано оборонялася, гостро атакувала, чим, судячи з усього, неабияк здивувала ЗСУ. До речі, армійці, як і інші команди, зібралися не основним складом, але майстрів гри в команді вистачало. Гра йшла дуже жваво, і нулі на табло - не найкращий показник подій у матчі. Поєдинок захоплював одразу, і чесно кажучі, він був найбільш схожий на дісно фінальну гру, і розчарував тільки тим, що коли судді дали фінальний свисток, хотілося, щоб гра ще продовжувалась - дивитися цей неймовірний матч хотілося набагато довше, ніж відведено ігровим часом. А підсумкові нулі на табло - це показник блискучої гри обох воротарів - Сергія Дерецького в складі ЗСУ та Юрія Байбака, які в цій грі виглядали не гірше за голкіперів команд Екстра ліги!
Остаточний рахунок гри виключив УДО з числа претендентів на перемогу у Кубку.

Збройні Сили України - Прокуратура Київської області. 1:6 (0:3).
Голи: Трапезун, 22 - Сивець, 8, 12, 25, Кочетов, 15, 26, Сєров, 23.

ЗСУ витратило дуже багато сил на гру із УДО. Прокурори виглядали свіжішими та впевнено взялися за справу у вирішальному матчі розіграшу Кубку. Армійці, знаючи, де основна ударна сила, багато уваги приділили нейтралізації Кочетова та Сєрова, але, роль "першої скрипки" в ігровому ансамблі обласної прокуратури взяв на себе досвідчений Андрій Сивець, кинжальними проходами розрізаючи фланги оборони ЗСУ. Саме Андрія треба вважати основним ковалем впевненої перемоги.
Підсумком фінального раунду, Прокуратура Київської області знову нагадала усім, що цю команду треба вважати фаворитом будь-яких футбольних змагань серед працівників державних установ!

Фотогалерею можна подивитися за посиланням.

Андрій Нікітін, U16.UA

Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий.