• Каталог
  • Новини
Євроліга Новини Футбол

Коваленко і Лучкевич потрапили в список найкращих молодих футболістів Європи

Двох українців включили в список вундеркіндів європейського футболу.

УЄФА на своєму офіційному сайті опублікував список найкращих молодих футболістів Європи за підсумками 2015 року.

Серед юних талантів європейського футболу знайшлося місце двом українцям: півзахисникові “Шахтаря” Віктору Коваленку і хавбеку “Дніпра” Валерію Лучкевичу.

“Коваленко – фактурний і технічний футболіст із відмінним баченням поля, майстерним пасом і поставленим ударом. Його головні козирі – гра в один дотик, швидка оцінка ситуації і блискавичне виконання рішення, націленого на загострення гри. Він наділений усіма якостями, необхідними атакуючому півзахиснику, але при необхідності готовий діяти і в опорній зоні, і на місці центрального нападаючого”, – наголошується на сайті УЄФА.

Лучкевича експерти Європейського футбольного союзу порівняли з його батьком: “Лучкевич-молодший дійсно багато чим нагадує батька: він наділений такими ж швидкісними якостями, він так само різко стартує з місця і при цьому не втрачає темпу на дистанції. На позиції захисника Лучкевич чіпкий, уважний і самовідданий. На місці хавбека він уміє тримати суперника в постійній напрузі і при цьому сповна відпрацьовує у відборі. Лучкевич дисциплінований і дуже старанний. Утім, за визнанням самого гравця, поки він грішить неточними передачами, але працює над цим компонентом, як і над поліпшенням прострілів і флангових подач”.

 

Джерело: http://www.ua-football.com

Похожие записи

Елизавета Костюченко: “Мастерство в отпуске не прогуляешь”

u16.ua

U-17: Україна з першого місця виходить до еліт-раунду ЧЄ

u16.ua

Чемпионат Украины U-14: УФК-Карпаты — в одном шаге от финала

u16.ua

Оставить комментарий