• Каталог
  • Новини
Футбокс

Футбокс. Ліга Майбутніх Олімпійців. Анонс дитячого турніру!

Що це змагання і де вони будуть проводитись? Пояснюємо.

Футбокс (стрітсокер) – ультрасучасний вид футболу, максимально адаптований під вимоги сьогодення. Формат проведення змагань дуже простий.

Команди складаються з мінімальної кількості гравців (4×4), що спрощує можливість їх створення. Компактність майданчика дозволяє, при стислих просторах житлових масивів, розташовувати його у найщільніших умовах (22 х 16 метрів).

Особливості правил створюють максимальну динаміку гри, високу результативність, а це – головні ознаки її видовищності та цікавості. Футбокс не вимагає додаткових навичок, сили або швидкісних даних, дає перевагу на користь правильних та швидких рішень, що дозволяє навіть новачкам швидко пристосуватись та досягти успіху у грі.

На фото нижче показано макет майданчиків які згодом будуть розміщені по всій Україні, а наразі є перший такий майданчик, саме в Ірпіні.

Тож, в місті Ірпінь, Футбокс-Арені, яка розташована на Набережній Ірпеня, 24 липня, о 10:00, відбудеться перший турнір з футбоксу серед дітей середнього шкільного віку!

Метою турніру є: пропаганда здорового способу життя, облаштування досугу дітей та громадян Ірпеня та гостей міста, популяризація футбоксу, соціальна підтримка любителів спорту.

Цей захоплюючий вид спорту підкорив усі континенти та без сумніву, швидко набуде величезної популярності в Україні. Будемо раді бачити всіх бажаючих. Ви не маєте права пропустити цікаву подію! Приєднуйтесь на грайте.

Детальну інформацію можна отримати за посиланнями у соціальних мережах Instagram, Telegram, Facebook.com/futboxua, а також за номером телефону 096 018 7575.

Похожие записи

Футбокс. Турнір з нагоди Дня авіації. Перші змагання з футбоксу в Україні!

Олексій Нікітін

Футбокс. Ліга Майбутніх Олімпійців. Молоді футболісти швидко опанували новий вид футболу!

Олексій Нікітін

Футбокс – революція у масовому футболі! Новий вид спорту починає свій шлях в Україні.

Олексій Нікітін

Оставить комментарий