• Каталог
  • Новини
Футбокс

Футбокс. Ліга Майбутніх Олімпійців. Молоді футболісти швидко опанували новий вид футболу!

Ірпіньська дитячо-юнацька спортивна школа, в особі її директора, Володимира Тарасова, виступила ініціатором заходу, присвяченого відкриттю Олімпійських ігор у Токіо, тим більше – представниця Ірпеня, чемпіонка України та Європи з вільної боротьби Ірина Коляденко, є членом олімпійської збірної України!

Українська федерація футбоксу підтримала ініціативу та на мальовничій Набережній Ірпеня у суботу, 24 липня, на єдиній поки в Україні Футбокс-арені, відбулися перші дитячі змагання з новітнього для українських любителів спорту, виду футболу.

Увага до дитячих змагань була доволі відчутною, турнір урочисто відкрили Володимир Тарасов – голова Ірпіньської ДЮСШ, учасників привітали Віолетта Дворікова – депутатка місцевої міськради та НОК, а також президент Української федерації футбоксу, Андрій Нікітін. На відкритті були присутні інші офіційні особи.

У цікавому протистоянні зійшлись чотири команди: 2 команди з ДЮСШ Коцюбинського та дві – з ірпіньської ДЮСШ Олімп. Щоб відрізняти колективи, їх назвали ДЮСШ Коцюбинське, ФК Коцюбинське, ДЮСШ Ірпінь та ФК Олімп. Варто звернути увагу на те, що вік учасників значно відрізнявся, але – у футбоксі ця різниця майже не помітна – тут на перший план виходить техніка гри та мислення. За обраною схемою турніру, команди зіграли між собою в одне коло.

В першому матчі у Лізі Майбутніх Олімпійців зустрілись команди ДЮСШ Коцюбинське та ФК Олімп. Матч завершився з рахунком 3:8 на користь ірпенчан.

Наступними на арену вийшли гравці ФК Коцюбинське та ДЮСШ Ірпінь. Перемогу, з рахунком 7:11, знову відсвяткували футболісти Ірпеня.

Другий тур був не менш цікавим – представники обох шкіл зіграли між собою. З раунком 12:2 ДЮСШ  Коцюбинське переграла ту частинку колективу, яка названа ФК Коцюбинське.

У наступному поєдинку, глядачі мали нагоду побачити феєричне шоу голів від колективів Олімпа та ДЮСШ Ірпінь. Остаточний рахунок 15:10 було зафіксовано на користь Олімпа, хоча перший тайм завершився на користь “дюшки”.

Третій тур розставив всі крапки над “і”. Це були поєдинки команд, які вже освоїлися у новій грі, комбінували та демонстрували клас. Було ще більше емоцій та наснаги до переможного результату. Спочатку ДЮСШ Ірпінь мінімально здолав ДЮСШ Коцюбинське – 7:6. Не дивлячись на вікову різницю, номінальні гості дали справжній бій старшим!

У заключній грі на турнірі Олімп оббіграв ФК Коцюбинське з рахунком 9:4 та затвердив за собою титул переможця першого дитячого турніру з футбоксу в історії України!

Футбокс – видовищна та динамична гра, в якій забивається багато голів, що додає цікавості та непередбачуваності кожному поєдинку. За 6 матчів турніру, команди забили аж 94 голи, 32 з яких – на рахунку переможця, ФК Олімп!

По закінченню змагань відбулася церемонія нагородження команд, яке проводили Володимир Тарасов та Андрій Нікітін.

Найкращим воротарем турніру визнано Романа Кузьменка (ФК Коцюбинське).

Найкращим гравцем Ліги майбутніх олімпійців визнано Данила Хижняка (ФК Олімп, №10).

Не дивлячись на результати, в цьому турнірі, як вірно відмітив досвідчений Володимир Зиновійович Тарасов на нагородженні, програвших в цей день не було! Всі команди-учасниці отримали нагороди, переможцям дістався набір здорового смаку від солодкого партнера змагань, компанії VITMIX, а по закінченню турніру, Domino’s Pizza запросила та пригостила зголоднілих спортсменів смачною пиццею.

 

Ірпенська ДЮСШ та Українська федерація футбоксу поділилися планами на майбутнє – і вони дуже приємні. В майбутньому відбудуться змагання серед молодших школярів, а також сімейні змагання, де в складі кожної команди-учасниці зіграють діти та їхні батьки.

Фотоогляд з турніру ви зможете побачити за цим посиланням – https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1ErjQ2_f_TKqAVSstCXdKVaT9VgRCQBcS

Похожие записи

Футбокс. Турнір з нагоди Дня авіації. Перші змагання з футбоксу в Україні!

Олексій Нікітін

Футбокс. Ліга Майбутніх Олімпійців. Анонс дитячого турніру!

Олексій Нікітін

Футбокс. Турнір з нагоди Дня підприємця. Змагання набирають обертів!

Олексій Нікітін

Оставить комментарий