• Каталог
  • Новини
Футбокс

Футбокс – революція у масовому футболі! Новий вид спорту починає свій шлях в Україні.

Футбокс (стрітсокер) – ультрасучасний вид футболу, максимально адаптований під вимоги сьогодення.

Наприкінці 2015 року в Києві засновано Українську Федерацію Футбоксу (УФФ).

Фахівці УФФ взялися реалізувати план розвитку гри за найвищими стандартами. Розроблений проект компактної та високоякісної арени для гри у футбокс.

У проекті впроваджується абсолютно новий підхід до роботи з такими спорудами, що виражається у тому, що за кожною спорудою закріплюються відповідні фахівці УФФ, в посадові обов’язки яких входить забезпечення щотижневих турнірів місцевого значення.

Процес організації змагань розпочинається з оповіщення мешканців та любителів спорту. Далі створюються умови, наближені до змагань професійного рівня – якісне суддівство, відео зйомка, вручення призів кращим гравцям та командам, тощо.

Подібна практика абсолютно нова для України. На фото нижче можете ознайомитись з футбольним майданчиком для цієї гри.

Немає сумніву у тому, що наша робота викличе величезний резонанс серед любителів спорту. Крім того, специфіка гри у футбокс суттєво підвищить   футбольні навики учасників змагань.

УФФ відповідально ставиться до підготовки фахівців, що працюватимуть на місцях. Крім обов’язкової футбольної кваліфікації таких спеціалістів, вони проходять навчання та стажування за напрямками, необхідної для них роботи.

Формат проведення змагань дуже простий. Команди складаються з мінімальної кількості гравців, що спрощує можливість їх створення. Компактність майданчика дозволяє, при стислих просторах житлових масивів, розташовувати його у найщільніших умовах.

Особливості правил створюють максимальну динаміку гри, високу результативність, а це – головні ознаки її видовищності та цікавості. Футбокс не вимагає додаткових навичок, сили або швидкісних даних, дає перевагу на користь правильних та швидких рішень, що дозволяє навіть новачкам швидко пристосуватись та досягти успіху у грі.

Особливості гри у футбокс також прості для розуміння: граємо футбольним м’ячем, матч триває 2 тайми по 7 хвилин. Нічиїх не буває. У разі закінчення основного часу, призначається серія булітів до першого промаху. Голи у серії булітів зараховуються до загального підсумку гри. Гол від борта не зараховується. Варто відмітити ще деякі правила: на своїй половині майданчика може знаходитись не більше 2 гравців та воротаря, а на чужій – необмежено.

Будь-які стандарти розігруються рукою на майданчик з висоти не вище коліна.  Гравцям заборонено: триматися за борт двома руками, грати у підкатах, перестрибувати через борт, навіть у разі заміни.

Особливі правила гри діють для голкіперів. Зона воротаря – його фортеця. У разі, якщо воротар покидає зону, або до неї зайшов захисник, призначається буліт. Якщо у зону потрапив гравець суперника, призначається від воріт. Гол у ворота суперника , забитий голкіпером, не зараховується.

Президент УФФ Андрій Нікітін детально розповів про особливості нового виду спорта: «Чому “бокс”? Бо це коробка, як ринг, у якій грають команди. М’яч дуже рідко покидає цю площину. Це за швидкістю близько до хокею, а за цікавістю — якраз як футбол».

Цей захоплюючий вид спорту підкорив усі континенти та без сумніву, швидко набуде величезної популярності в Україні.

Похожие записи

Футбокс. Ліга Майбутніх Олімпійців. Молоді футболісти швидко опанували новий вид футболу!

Олексій Нікітін

Футбокс. Турнір з нагоди Дня авіації. Перші змагання з футбоксу в Україні!

Олексій Нікітін

Футбокс. Ліга Майбутніх Олімпійців. Анонс дитячого турніру!

Олексій Нікітін

Оставить комментарий