• Каталог
  • Новини
Футбокс

Футбокс. Турнір з нагоди Дня авіації. Перші змагання з футбоксу в Україні!

Вперше в історії в Україні відбувся турнір з футбоксу. Українська Федерація Футбоксу організувала змагання з нагоди Дня авіації.

Футбокс або просто вуличний футбол – це ультрасучасний, мобільний та динамічний вид спорту. Цими вихідними дружні змагання з футбоксу відбулися на новому полі нещодавно відкритої спортивної алеї на ірпінській набережній.

У турнірі приймали участь чотири команди: Уютний Квартал, УФФ, ДЮСШ Олімп Ірпінь, Магнум. Команди зіграли між собою в одне коло на груповому етапі. Переможцем турніру ставав той, хто зайняв першу сходинку у групі набравши більшість очок.

У першому матчі Уютний Квартал переміг ДЮСШ Олімп Ірпінь з рахунком 15:6. Неймовірний матч продемонстрували обидва клуби. В захоплюючій боротьбі свої перші очки набрали гравці Уютного Кварталу.

Далі зустрічались дві інші команди групи. УФФ переміг Магнум з рахунком 12:3. Гравці УФФ здобувають впевнену перемогу та не відстають після першого туру від лідерів.

У наступній грі зустрілись два лідера групи. УФФ грав проти Уютного Кварталу. Рахунок на табло 12:6 на користь команди Уютний Квартал. Знову безліч забитих голів на будь-який смак приносять максимальну кількість балів.

ДЮСШ Олімп з Ірпеня на очах власних вболівальників здолав Магнум з рахунком 13:3. Всі отримали задоволення від гри, невеликий коментар з приводу цього дав Михайло Вознесенський, гравець ФК «Магнум»: «Ніколи ми професійно не грали, а це нам запропонували виставити команду, ми її виставили. Успішно програли вашим діткам, тому що клас хороший вони показали».

За другу позицію змагались УФФ та ДЮСШ Олімп. У запеклій боротьбі перемогу здобули УФФ. Гравці юнацької школи Ірпеня дали гідний супротив своїм опонентам, але все ж таки програли 10:6. Свою думку після матчу висловив Ярослав Вахіль, капітан ФК «Олімп Ірпінь»: «Нашій команді два роки. Ми вже виграли чемпіонат Києва, будемо грати на чемпіонаті України».

Турнір завершували грою команд Уютного Кварталу та Магнума. 3 перемоги з трьох здобув колектив Уютний Квартал. У підсумку, вони стали переможцями турніру. В останній грі вони перемогли суперників 13:4. Після тріумфу переможці прокоментували загалом проведення турніру Микола Пазенко, гравець ФК «Затишний квартал»: «Цікава гра, ми не пробували такого поля. У нас у “Затишному кварталі” є два хороших стадіони з трибунами, але там класичне поле з лініями. А тут — цікавий формат, щось нове. Команди були цікаві».

Підсумкова таблиця турніру та визначення найкращих гравців наведена нижче.

В Україні популяризацією цього виду спорту займається Українська федерація футбоксу. Раніше вона проводила турніри по Україні за допомогою пересувного майданчика. Відтепер це можна робити на професійному майданчику в Ірпені. Своїми враженнями після проведення турніру поділився президент УФФ Андрій Нікітін: «Це перші змагання взагалі в Україні, перші голи відбулися саме сьогодні, в День авіації. Я думаю, що наш спорт так само може піднятися до небес за своєю популярністю».

Про перший турнір в історії УФФ було знято репортаж місцевого ірпінського телебачення. Відео доступне по посиланню – https://youtu.be/1RmySOTLmYY

Фотогалерею з турніру можна оглянути за посиланням – https://drive.google.com/drive/folders/1K1Js5gYfhZDzgkqYlh6rq2CQMmWLTsVT?fbclid=IwAR2mZP3HGtqJMdb8wayd-7FAe2MBkCF772fntJypKpEl4-0JjhD3l76hAqg

Перші змагання пройшли успішно, сподіваємося надалі популярність даного виду спорту буде набирати обертів!

Похожие записи

Футбокс. Ліга Майбутніх Олімпійців. Анонс дитячого турніру!

Олексій Нікітін

Футбокс. Турнір з нагоди Дня підприємця. Змагання набирають обертів!

Олексій Нікітін

Футбокс. Ліга Майбутніх Олімпійців. Молоді футболісти швидко опанували новий вид футболу!

Олексій Нікітін

Оставить комментарий