• Каталог
  • Новини
Футбокс

Футбокс. Турнір з нагоди Дня підприємця. Змагання набирають обертів!

Другий турнір з футбоксу відбувся з нагоди Дня підприємця 6 вересня 2020 року. На цих змаганнях взяли участь 6 команд: Sensum, Футбол 1/2/3, Каланчак, VIT, Виноградар, УкрПак Холдинг.

Змагання відбулись у місті Ірпінь, на футбокс-арені біля набережної. Формат змагань: 6 команд поділені на 2 групи, про 3 в кожній. Останні команди у своїх групах грають матч за 5 місце. Колективи, що посіли другі сходинки грають матч за 3 місце. Переможці своїх груп зустрічаються у фіналі турніру за звання чемпіона.

В групі А сильнішого виявляли команди: Sensum, Футбол 1/2/3, Каланчак. На останній позиції у цій групі фінішували гравці Каланчаку. Вони набрали 3 пункти перемігши Футбол 1/2/3. На третій сходинці розташувався колектив каналів Футболу 1/2/3 також з трьома очками. Перше місце завоювала команда Sensum. Завдяки двом перемогам гравці набрали максимальну кількість очок.

Боротьба у групі Б була не менш запеклою. Учасниками цієї відбіркової групи стали: VIT, УкрПак Холдинг, Виноградар. 3 місце посіла команда Виноградар, яка не перемогла жодного разу. На другій сходинці розташувався УкрПак Холдинг. В активі команди одна перемога та три набраних пункти. У фінал змагань з першого місця вийшов колектив VIT, з максимальними показниками.

5 місце на змаганнях виборола команда Виноградар, завдяки своїй перемозі над Каланчаком з рахунком 10:4.

У матчі за 3 місце перемогу здобули гравці телеканалів Футбол 1/2/3. З рахунком 10:6 вони обіграли УкрПак Холдлинг.

Фінальна гра між командами Sensum та VIT тримала в напрузі до останнього моменту кожного вболівальника. Обидва клуби не хотіли поступатись один одному. Врешті-решт, чемпіонами стали гравці Sensum, перемігши своїх опонентів з рахунком 8:7.

Найкращим воротарем турніру став гравець команди VIT – Ярослав Пушкуца. Гравцем турніру було визнано Юрія Бучакова з колективу Sensum.

Повну фотогалерею з турніру можна побачити за цим посиланням – https://drive.google.com/drive/folders/1m623toAhjAdWTV7zTp9UaiYxcqc9bp2v?fbclid=IwAR01KpPA610r5zxu8-sSXsyw5r0yyByMEWw3tV4Xl9qO8BAw_qo5EPUhlwA

 

 

Похожие записи

Футбокс. Ліга Майбутніх Олімпійців. Анонс дитячого турніру!

Олексій Нікітін

Футбокс. Турнір з нагоди Дня авіації. Перші змагання з футбоксу в Україні!

Олексій Нікітін

Футбокс. Ліга Майбутніх Олімпійців. Молоді футболісти швидко опанували новий вид футболу!

Олексій Нікітін

Оставить комментарий