• Каталог
  • Новини
U-12 U-12 Вища Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-12. Група 2. Шалені перегони Локомотива та Динамо!

Неймовірно рівними є показники лідерів другої кваліфікаційної групи! І Локомотив, і Динамо, мають однакові показники ВНП, однакову різницю забитих та пропущених м’ячів, а між собою команди зіграли внічию. В підсумковій розстановці команд все вирішила загальна кількість забитих м’ячів. Неймовірна інтрига між призерами минулорічної першості! Нагадаємо, що Динамо, попри 4 місце у відборі минулого сезону, у фінальній групі А фінішувало другим, програв Восходу 1 очко, а Локомотив навпаки, вигравши кваліфікацію, фінішував слідом за Динамо, також на один пункт поступившись, але вже “біло-синім”. Очне протистояння минулого сезону – за Локо: “червого-зелені” перемогли динамівців 1:0. Дуже цікаво буде слідкувати за цим двобоєм у групі А.

Команда з Козина змінила те тільки рівень, зробивши крок до відбору сильніших команд цього сезону, але й назву. Тоді команда називалася Дніпро, зараз – Заспа. Але, не змінилися чудові показники команди. Минулий сезон “козинці” впевнено перемогли у відборі в третій групі, а також, виграли змагання у фінальній групі В в шаленій гонці з Бенфікою, та маючи у сезоні єдину поразку і ту – технічну. Команда відчуває себе дуже впевнено у групі сильніших команд Києва, що довела, впевнено кваліфікувавшись до групи А.

Передостанню путівку до групи сильніших команд здобула ДЮСШ-26. Торік команда виграла 2 групу відбору і зайняли підсумкове 6 місце у групі А. Зараз “святошинці” стали четвертими у відборі, але все вирішить фінальна група – треба добре налаштуватися і зробити крок вище шостого місця. Команда має такий потенціал.

ДЮСШ-15, дебютувавши цього сезону у відборі серед сильніших команд столиці, доволі несподівано кваліфікувалися до групи А. Такий прогноз на старті сезону навряд чи би хто прийняв всерйоз. “Теремківці” обійшли минулорічного переможця групи Б, яким стала ДЮСШ-1, та сьому команду минулорічної групи А, Чайку!

“Печерянам”, здавалося би, до снаги пробитися до групи А, але поразка в очному протистоянні з ДЮСШ-15 перекреслило цю перспективу для ДЮСШ-1, яка знову боротиметься за перемогу, але у групі Б.

Сьоме місце Чайки – очевидно нижче за потенціал команди, яка минулого року впевнено зайняла 4 сходинку відбору та загальне 7 місце у групі А. Зміна і Атлет, які фінішували нижче “вишгородців” минулого сезону, але перемогли у відборі першої групи кваліфікацій цього сезону.

Як для дебютанта кваліфікації серед сильніших команд міста, 8 місце з 8 очками – непоганий “стартовий капітал” для Ніки-Олімпік. Дещо допрацювати гру в обороні і можна замахнутися на перші місця у групі Б.

Зміна-Оболонь розчарувала. Команда стала другою у групі Б минулого сезону, але цей відбір фінішувала дев’ятою. Хоча, можливо, наше припущення щодо зміцнення кращими гравцями першої команди Зміни, які ми висловили в огляді першої групи відбору – цілком підтверджуються в такому разі.

Юніор Спорт торік також не кваліфікувався до групи А, але команда зайняла 8 місце у відборі і мала 9 очок. У групі Б “юніори” стали шостими, що також не давало підстав очікувати падіння на дно відбору цього року. Бажаємо команді зібратися та повторити хоча би минулорічні показники у групі Б!

* домашні матчі

Похожие записи

Чемпіонат Києва з футболу. U-10. Група 2. Перший етап. Динамічний зліт Динамо!

Чемпіонат Києва з футболу. Вища Ліга. U-17. Перше коло. “Каноніри” заряджають першими!

Елизавета Костюченко: “Мастерство в отпуске не прогуляешь”

u16.ua

Оставить комментарий