• Каталог
  • Новини
U-16 U-16 Перша Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-16. Перша ліга. Перше коло. Лідер дивізіону – Зміна-Оболонь.

На вершині турнірної таблиці Зміна-Оболонь, яка має 24 очка з 27 можливих, і це чудовий результат. 8 впевнених перемог і всього один програш так і шепочуть нам, що в наступному чемпіонаті ми побачимо цю команду в Вищій лізі. Друге місце виборола Ніка-Олімпік, відстаючи від першого місця не багато не мало, а на 6 очок, маючи 6 виграшних матчів при 3 поразках. Чи збирається ця команда претендувати на першість в другому колі дізнаємось згодом – рівно через дев’ять турів другого кола.

Юніор Спорт наступає на п’яти команді Ніка-Олімпік з відставанням в одне очко, закриваючи трійцю призерів. Час покаже, чи зможе хтось скласти серйозну конкуренцію «оболонцям»?

Команда, названа в честь вільної птахи, Чайка, набрала за коло 14 очок, граючи не досить впевнено, проте все ж змогла вибороти собі четверте місце в турнірній таблиці.

За Чайкою слідують команди ДЮСШ-17 і Локомотив-2 зі здобутком у 14 і 13 очок, відповідно.

Турнірна таблиця другого кола може змінитись докорінно, якщо якась із команд докладе зовсім трошки зусиль в той час, як інша навпаки дозволить собі відпочити. Коли команди так близько йдуть по очкам в першому колі, то в другому – чекай видовищних матчів.

Закриває нашу турнірну таблицю ДЮСШ-26-2 з 10 очками на сьомому місці, ДЮСШ-15-2, за нею з 8 очками на восьмому, ДЮСШ-21 з 6 очками, на дев’ятому та Переможець з 3 очками, на десятому місці. В наступному колі ці команди мають знайти достатньо сильну мотивацію, аби не залишити дивізіон.

Частину поєдинків першого етапу можна подивитися на ютуб каналі ФК Локомотив-2005 за посиланням: FC Lokomotiv Kiev 2005 – YouTube.