В “вишці” юнаків 2007 року народження, після першого кола шалена “спека”! Одразу 6 команд мають чудові шанси на перемогу. Та і взагалі, U-15 – найрівніша ліга за результатами ігор команд, хоча декілька розгромних результатів, все ж таки, було.
На вершині двоєвладдя: ДЮСШ-15 та Арсенал Київ мають рівні показники ВНП, але у “теремківців” дуже відчутна перевага в різниці забитих та пропущених м’ячів. З огляду того, що з нинішнього сезону в підрахунку підсумкових результатів не будуть враховуватися “виїзні” голи, різниця стає суттєво важливим показником. В цілому, обидва колективи зробили відчутну роботу, щоб досягти хоч і проміжного, але успіху в турнірі: у минулому сезоні “каноніри” були четвертими, а ДЮСШ-15 взагалі закінчив на сьомій сходинці. Наявність високого прогресу очевидна!
Ще два колективи розділяють третю сходинку. ДЮСШ-26, як і дві команди з вищих сходинок, також зробило крок вперед у порівнянні з результатом минулого сезону, у якому команда фінішувала п’ятою. А ось Зміна – на своїй звичній, третій сходинці, яку команда займала і в минуле міжсезоння, і у фінальній розстановці команд минулого сезону. “Оболонці” вищі в таблиці за рахунок перемоги в особистій зустрічі.
З невеличким відставанням від першої четвірки йдуть Динамо та Локомотив. Для “біло-синіх” такий результат можна вважати провалом, бо саме Динамо є чинним чемпіоном вікової групи. А “Локо” потихеньку крокує вперед: торік команда була дев’ятою в міжсезонні, за підсумками чемпіонату фінішувала восьмою, а зараз замикає шестірку найкращих команд з чудовою перспективою навіть на першу сходинку: за друге коло відіграти 5 очок – задача цілком реальна, треба тільки перемагати.
“Володар” сьомої сходинки, ДЮФК Арсенал знайшов в собі сили, щоб оговтатися після жахливого старту чемпіонату та в підсумку “очолив” перегони команд, які ведуть боротьбу за “виживання” в сильнішому дивізіоні столиці. Адаптація у “вишці” більш-менш склалася і можливо, у другому колі команда зробить роботу над помилками та відіграє ще впевненіше?
Вишневе, за підсумками минулого сезону мало почати нинішній “поверхом” нижче, але доля була за клуб з передмістя столиці. І хлопці що є сили намагаються уникнути зони вильоту. Команді не вистачає зовсім трішки, щоб рятуватися від поразок з лідируючою групою команд. Дещо гірше йшли справи з суперниками з середини таблиці. А саме у поєдинках з цими командами треба “вчитися” надзвичайно налаштовуватися на перемогу. Торік, після першого кола команда також була восьмою, і жахливо відіграла друге коло, набравши в 9 поєдинках лише одне очко.
Не набагато краще йдуть справи за підсумками першого кола у Атлета. Торік, на цьому самому відрізку, команда мала перемоги над Локомотивом, Вишневим та тодішнім аутсайдером, ДЮСШ-14, а також, нічиї з трьома суперниками з тодішньої середини таблиці: Зміною, Арсеналом-Київ та ДЮСШ-15. Зараз в поєдинках проти всіх цих команд, що залишилися в “вишці”, команда отримала поразки. Це єдина команда клубу Атлет, яка знаходиться в зоні вильоту. Всі інші колективи є або лідерами своїх вікових змагань, або міцними середняками. Невже 2007 рік стане неприємним виключенням з славетної сучасної історії “дарничан”?
* домашні матчі
Маленький історичний “бонус”. Перші змагання у віковій групі серед дітей 2007 року народження, відбулися у 2015 році. До того “восьмирічок” не брали грати навіть поза конкурсом. У тому турнірі перемогла Зміна, яка і досі тримається в лідерах вікової групи. Десь поруч ДЮСШ-26, яка закінчила перший турнір третьою, але грала тоді з декомунізованою нині назвою.
В лідерах йшла команда і команда з Вишневого, що на сьогодні було би мрією для хлопців.
З усіх інших команд, з 5 по 14 сходинку, у “вишці” лишилася тільки ДЮСШ-15, яка наразі очолює змагання.
Нажаль, більша частина з тодішніх команд перестала існувати за цей невеличкий проміжок часу. Судячи з кількості неіснуючих колективів і не зрозумієш – горювати за тими, хто пішов з футбольної карти вікової групи, чи радіти за тих, хто існує до сьогодні?