• Каталог
  • Новини
Новини Футбол

Черговий «навар» арбітрів ВАР.

Ще свіжі в пам’яті рішення ВАР на користь донецького Шахтаря у матчах проти Олімпіка та Десни. Не пройшло й туру – як ми маємо новий факт «дивного» суддівського рішення. Напевно, не дарма арбітрів об’єднують в «бригади» – саме так, як називали банди рекетирів в буремних дев’яностих.

У минулому турі, в матчі Олександрії проти Динамо, арбітр Дмитро Кривушкін, після підказки ВАР, відмінив взяття воріт Караваєвим, через перебування Буяльского в офсайді (https://youtu.be/QCvD_ZoALSI).

Але, після зарахування голу-близнюка у ворота Львова, у виконанні гравця Ворскли Кане (https://youtu.be/G0uFwa0r-sA), виникає питання доречності використання ВАР в матчах УПЛ. В цьому моменті, арбітр Микола Балакін і його ВАР-асистенти, не побачили офсайду, коли в «положенні Буяльського» знаходився Кулач.

Що цікаво, арбітром ВАР на матчі Олександрії проти Динамо був… Микола Балакін!

Раніше, коли було потрібно, арбітри «вбивали» команди та робили невинний вираз обличчя, посилаючись на людський фактор, а тепер виникає логічне питання: навіщо ця неймовірно дорога «іграшка» нашим горе-арбітрам, якщо нічого не змінилося і ця система в кожному турі стає вагомою причиною для гучних конфліктів?

Дивіться та дивуйтесь самі…

П.С.: фото Катерини Монзуль до наведеної ситуації відношення не має. Але всі здогадуються, чому при згадуванні помилок ВАР, першим виникає образ нашої красуні-арбітрині Каті.

Похожие записи

Мігель Кардосо: Молодь повинна вірити, що пробитися до самої верхівки – реально

u16.ua

Украина громит Германию, 6:0

u16.ua

Сборная Петракова не смогла переиграть Молдову

u16.ua

Оставить комментарий