• Каталог
  • Новини
U-8 U-8 Вища Ліга Футбол

Першість Києва з футболу. U-8. У Зміни чудова зміна!

Наймолодші футболісти столиці зіграли перше коло першості U-8.

З найкращими результатами по всіх показниках, крім забитих м’ячів, лідирує Зміна. “Оболонці” перемогли в усіх поєдинках, і скаути футбольних грандів вже приглядаються до майбутніх зірок вітчизняного футболу.

Краща атака першого кола належить Пантері, яка обіймає другу позицію в першості. Хижакам” потрібно трохи налагодити гру в обороні і можна буде замахнутися на першу сходинку!

Ніка-Олімпік та Динамо набрали по 25 очок. Що цікаво — “олімпійці” краще захищаються, а “біло-сині” атакують, але для того, щоб піднятися вище, необхідно пам’ятати і про захист, і про атаку, одночасно.

З відставанням від 4 сходинки на немалих 8 очок, далі йде СК 179. Непоганий результат, але команда дуже мало забиває. Потрібно підсилити атакуючу ланку, і з надійною обороною йти в прорив!

Представники області, Вишневе із 16 очками та ковалівський Колос із 15 балами, зайняли 6 та 7 сходинки відповідно. Маленький обласний спір має вирішитися в другому колі. Хто буде вище — “ковалівці”, в яких краща різниця м’ячів чи таки “вишневці”, які на старті другого кола мають +1 очко гандикапу?

Ще на одне очко менше набрав Титан і йде восьмим. Хлопцям мають служити приміром їхні дев’ятирічні одноклубники, які впевнено очолюють таблицю змагань в своїй групі.

Схожі показники мають Столиця, з 9 очками на 9 же позиції та Поділ, в якого 8 пунктів та відповідно, 10 сходинка. Але, обидві команди можуть покращити свої показники у 2 колі, потенціал є!

Аутсайдерів у групі двоє: Зміна-Оболонь та Поділ-Андріівський, мають більше слів в своїй назві, ніж очок в турнірній таблиці. Обидва клуби вміють готувати футболістів, і щоб в другому колі нагадати про це суперникам, тренери мають внести корективи у гру підопічних та почати перемагати!

* домашній матч

Похожие записи

Леонид Ключик: “Если тренеров не будут пускать в школу, то будет “война”!

u16.ua

Денис Арендарук: «Так сложилось, что в семь лет я попал в тираспольский Шериф»

u16.ua

Україна захопила лідерство у групі А

u16.ua

Оставить комментарий