• Каталог
  • Новини
Новини Футбол

Став відомий склад учасників та календар “Арсенал Cup” ім. С. Закарлюки

Турнір проходитиме з 15-го по 25-те лютого.

Став відомий склад учасників зимового турніру імені С. Закарлюки – “Arsenal Cup”, який проходитиме в період з 15-го по 25-те лютого. Організатором змагання виступив ФК “Арсенал-Київ”.

Учасники розділилися на дві групи по 6 команд у кожній:

Група “А”

1. “Оболонь-Бровар” Київ

2. “Динамо-2” Київ

3. “Арсенал-Київ”

4. Арсенал-Київщина” Біла Церква

5. “Олімпік” U-21 Донецьк

6. “Колос” Ковалівка

Календар:

1 тур (15.02.2016)

“Арсенал-Київ” – “Колос” Ковалівка – 10:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

“Динамо-2” Київ – “Олімпік” U-21 Донецьк – 12:00 (НТБ “Динамо”)

“Оболонь-Бровар” Київ – “Арсенал-Київщина” Біла Церква – 12:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

2 тур (17.02.2016)

“Колос” – “Арсенал-Київщина” – 10:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

“Олімпік” U-21 – “Оболонь-Бровар” – 12:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

“Арсенал-Київ” – “Динамо-2” – 12:00 (НТБ “Динамо”)

3 тур (19.02.2016)

“Оболонь-Бровар” – “Арсенал-Київ” – 10:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

“Динамо-2” – “Колос” – 12:00 (НТБ “Динамо”)

“Арсенал-Київщина” – “Олімпік” U-21 -14:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

4 тур (21.02.2016)

“Динамо-2” – “Оболонь-Бровар” -12:00 (НТБ “Динамо”)

“Арсенал-Київ” – “Арсенал-Київщина” – 12:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

“Колос” – “Олімпік” U-21 -14:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

5 тур (23.02.2016)

“Оболонь-Бровар” – “Колос” – 10:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

“Арсенал-Київщина” – “Динамо-2” – 12:00 (НТБ “Динамо”)

“Олімпік” U-21 – “Арсенал-Київ” – 14:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

Група “Б”

1. “Оболонь-Бровар-2” Київ

2. “Скала” U-19 Стрий

3. “Арсенал-Київ-2”

4. “ЦСКА” Київ

5. “Шахтар-Академія” Донецьк

6. “Сталь” U-21 Дніпродзержинськ

Календар:

1 тур (15.02.2016)

“Оболонь-Бровар-2” Київ – ЦСКА Київ – 14:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

1 тур (16.02.2016)

“Арсенал-Київ-2” – “Шахтар-Академія” Донецьк – 10:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

“Скала” U-19 Стрий – “Сталь” U-21 Дніпродзержинськ – 12:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

2 тур (17.02.2016)

“Шахтар-Академія” – “Оболонь Бровар-2” – 14:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

2 тур (18.02.2016)

“Сталь” U-21 – ЦСКА – 10:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

“Скала” U-19 – “Арсенал-Київ-2” – 14:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

“Арсенал-Київ-2” – “Оболонь-Бровар-2” – 12:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

3 тур (19.02.2016)

“Сталь” U-21 – “Шахтар-Академія” – 10:30 (УТБ “Арсенал-Київ”)

“Скала” U-19 – ЦСКА – 12:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

4 тур (22.02.2016)

“Оболонь-Бровар-2” – “Скала” U-19 – 10:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

“Арсенал-Київ-2” – “Сталь” U-21 – 12:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

ЦСКА – “Шахтар-Академія” – 14:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

5 тур (23.02.2016)

“Оболонь-Бровр-2” – “Сталь” U-21 – 12:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

5 тур (24.02.2016)

ЦСКА – “Арсенал-Київ-2” – 12:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

“Шахтар-Академія” – “Скала” U-19 – 14:30 (НТБ “Арсенал-Київ”)

Матч за перше місце (25.02.2016)

Матч за третє місце (25.02.2016)

Матч за п’яте місце (25.02.2016)

Матч за сьоме місце (25.02.2016)

Матч за дев’яте місце (25.02.2016)

Матч за одинадцяте місце (25.02.2016)

 

Джерело: http://www.ua-football.com

Похожие записи

Шкільна футзальна ліга у Києві: все тільки починається

u16.ua

Таблиця переходів Вищої ліги

u16.ua

“Вольфсбург” сразится за третий титул ЛЧ

u16.ua

Оставить комментарий