• Каталог
  • Новини
Футзал

Болісний програш України.

По гарячих слідах першою напрошується думка, що українські футзалісти не витримали тиску, “перегоріли”. Жахливий початок гри, коли національна збірна пропускає м’яча, за який навіть у дворовому футболі соромно. Далі – метушня, нерви, фоли, картки. Все це говорить про те, що для матчів такого рівня та накалу, збірна ще не готова.

Матч з командою з країни-окупанта нагадав стартовий поєдинок проти Нідерландів. Місцеві трибуни, тиск, відповідальність – і збірна не витримала, програвши цілком “прохідній” команді. Далі – грали спокійно, коли вже, здавалося би, втрачено – і… перемогли доволі потужну збірну Сербії, та ще й з великим рахунком! Перемогу над чинними чемпіонами Світу та Європи, португальцями, ніхто і не чекав, і збірна зіграла впевнено та спокійно, маючи нагоди не програти іменитому супернику.

Від матча з Казахстаном, основу якого складають бразильці, теж ніхто не вимагав дива. І хлопці спокійно і впевнено виконали план на гру, розібравши суперника до кісток.

А далі – матч, про який говорили 24/7. Про футзал згадали навіть ті ресурси, на яких це слово з’явилося вперше за часи існування. У купі з політичною ситуацією, це зіграло з командою злий жарт. Як наслідок – два дурні голи у свої ворота і кульмінаційна помилка при пробитті пенальті, в якому голкіперу суперника і робити нічого не прийшлося – м’яч несильно прилетів в нього.

Нажаль, ми втратили реальний шанс вперше за 20 з гаком років зіграти в фіналі чемпіонату Європи. Вдвічі жаль, що ми не пройшли такого надпринципового суперника, але… Для рівня та якості чемпіонатів та умов гри у футзал, наша збірна сягнула на дві голови вище за ці умови. В Україні ані інфраструктурно, ані технічно, ані фінансово футзал і близько не стоїть поруч не тільки з іншими півфіналістами, а й з переважною більшістю учасників Євро-2022. Як живий приклад – преміальні за перемогу над Україною, супернику їхня федерація виплатить по 1 500 000 карбованців, що дорівнює 20 000 доларів США на кожного гравця.

Тому, давайте подякуємо нашим хлопцям за ці емоції. За те, що витягнули український футзал, при всіх складнощах, у четвірку кращих команд Європи! Від нашої футбольної збірної такого дива ми ще нескоро дочекаємося.

Похожие записи

Статистика збірної України на чемпіонатах Європи

u16.ua

Згадати всіх (частина 1)

u16.ua

Всеукраинский турнир по футзалу среди детей 2007 года рождения «Legion Cup-2007»

u16.ua

Оставить комментарий