• Каталог
  • Новини
Новини Футбол

Андрій Розтока: “Ми подавали документи для проходження атестації у другу лігу”

Новостворений ФК “Луцьк” збирається у професійний футбол.

Новостворений луцький клуб збирається у професійний футбол

Генеральний директор ФК “Луцьк”, Андрій Розтока підтвердив інформацію, що клуб має бажання стартувати у другій професійній лізі вже з наступного сезону.

– Що собою на даний момент являє ФК “Луцьк” та у яких турнірах команда приймає участь?
– Приймаємо участь згідно з регламентних документів у чемпіонаті області у вищій лізі, так само згідно регламенту приймаємо участь у вищій лізі дитячо-юнацької футбольної ліги Волині. Тобто на даний момент три команди разом з основним складом.

– Була інформація, що у ФК “Луцьк” доволі віковий склад.
– Важко назвати гравців по 34, 30, 36 років ветеранами. Є і старші, звичайно, але є, в принципі, і молоді, активні учасники минулого чемпіонату області, його переможці.

– За останньою інформацією, ФК “Луцьк” не подавав документи на проходження атестації на участь у чемпіонаті України серед команд другої ліги вже з наступного сезону. Можете підтвердити чи спростувати цю інформацію?
– Ця інформація зараз іде в процесі узгодження із федерацією футболу України. Тому поки що відповіді на це питання немає. ФК “Луцьк” подавав документи, одначе зараз чекаємо рішення федерації футболу.

– Чи має ФК “Луцьк” якесь відношення до клубу “Волинь”?
– ФК “Волинь” Луцьк я знаю є учасником ОПФКУ “Прем’єр-ліга”. І вони приймають участь у своїх змаганнях, а ФК “Луцьк” грає на поки що зовсім іншому рівні, але ми паралельно і не відносимося напряму до ФК “Волинь”. Те, що авторитетні люди, можливо, консультують і допомагають попервах – так, це є. Але область маленька, таких людей, які б щось підказали, направляли, у нас не так багато. Тому доводиться користуватися їхніми порадами і все. Просто порадами.

– Чи можуть ці “авторитетні люди” увійти до тренерського або керівного складу ФК “Луцьк” найближчим часом?
– Життя покаже. На це питання у мене відповіді поки що немає.

– Наскільки ФК “Луцьк” міцний у фінансовому плані? Чи надовго він прийде у професійний футбол?
– Скажемо так, як генеральний директор маю плани, щоб ФК “Луцьк” розвивався і на якомога найдовше прийшов в український футбол. Якщо знайдуться люди, які допомагатимуть розвиватися, це, звичайно, буде дуже добре.

 

Джерело: http://www.ua-football.com

Похожие записи

Определен список игроков сборной Украины WU19 на отбор к ЧЕ

u16.ua

Иван Петряк – лучший футболист 2015 года в категории U-21

u16.ua

Найкращий гравець світу 2009 року буде виступати за “Біличанку-НПУ”

u16.ua

Оставить комментарий