• Каталог
  • Новини
U-11 U-11 Вища Ліга U-11 Друга Ліга U-11 Перша Ліга Новини

Чемпіонат Києва з футболу. U-11. Група А. Восход з неймовірним бажанням та інтригою став переможцем!

Одинадцятирічні футболісти грають на скороченому полі, розміром 60 на 40 метрів і відповідно, гравців на полі – по вісім з кожної сторони. Чемпіонат вікової групи U-11 проводиться в 2 етапи. Спочатку 43 команди-учасниці чемпіонату були розподілені по групах, відповідно до рейтингу своїх клубів. 1 і 2 група – найсильніші, 3 і 4 – нові команди та клуби з найменшим рейтингом.

На другому етапі команди, які посіли 1-5 місця у 1 і 2 групах склали групу А, такі ж місця у 3 і 4 групах – групу В. Всі інші команди з 1 і 2 груп потрапляють до групи Б, а з 3 і 4 груп – до групи Г, де також у змаганнях в 1 коло визначають підсумкові місця у турнірній таблиці сезону. Переможці груп А і В, а також команди, які займуть 2 та 3 місця в цих групах, отримають дипломи та медалі.

Переходимо до огляду групи А. Переможцями першості стала команда Восход, яка випередила Динамо на один заліковий бал. Київські динамівці хоч і перемогли в особистій зустрічі, але оступались по сезону в інших матчах. Восход же свої переможні матчі не втрачав та по праву знаходиться на першому місці. Третіми зайняли юні футболісті з Локомотиву. Гравці цієї команди програли один балл в турнірній таблиці другому місцю та два — першому. Це свідчить про неймовірну конкуренцію між командами.

У середині першості розташувались: Локомотив-2, ковалівський Колос та ДЮСШ-26. Кожна з цих команд втрачала очки , але має непогану різницю, окрім ДЮСШ-26. “Залізничники” доволі непогано пройшли дистанцію, але поступились своїй першій команді один пункт та зайняли четверте місце. П’ятим став Колос. Команда має позитивну різницю та з прицілом дивиться у майбутнє.

Останні місця між собою розіграли: вишгородська Чайка, ДЮСШ-14, Зміна та Атлет. Чайка здобула сьому позицію, що є заслуженим результатом судячи по графі поразок. ДЮСШ-14 та Зміна дуже схоже проходили цей сезон. Обидвом колективам не вистачало перемог. Міжсезоння для цих клубів повинно піти на користь. Замикає таблицю — Атлет. Команда не здобула жодної перемоги, але постарається потішити своїх вболівальників вже у наступному сезоні. Зичимо красивої гри та позитивних емоцій кожній команді.

Турнірна таблиця виглядає наступним чином:

* домашній матч

Що буде в наступному сезоні? Багато матчів, яскравих голів та ще більш красивих сейвів від воротарів. Нас очікує не менш цікава боротьба, аніж була на цьому етапі. Головне обійтись без травм та з задоволенням провести час на футбольному полі.

Запрошуємо вболівальників, котрі регулярно відвідують ігри до інформаційної співпраці з нашим проєктом. Контакти для зв’язку: електронну адреса info@u16.ua та тел: 097 911 1616