• Каталог
  • Новини
U-14 U-14 Друга Ліга Новини Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-14. Друга ліга. Перший етап. Група 1. Динамік виграв найзапеклішу групу в Києві!

24 команди-учасниці Другої ліги серед гравців 2007 року народження, на першому етапі, було розбито на 3 групи. Дещо нелогічно, але в 1 групу потрапило 7 команд, в 2 – 8, а в третю – 9 колективів. На другому етапі перші, 4 сильніші команди виходили з кожної групи, створили сильнішу групу, яка боротиметься за 1-12 місця у Другій лізі, та 2 путівки на підвищення в класі. Команди, які посіли на першому етапі місця з 5 по останнє, потрапляли до групи Б, яка боротиметься за місця з 12 по 22 та за рейтиногові бали для своїх клубів.

Перша група. Тут все закінчилося неймовірно щільно, адже між першою сходинкою, яка визначила переможця групи та п’ятою, яка залишила ДЮСШ-24-Інтер поза межами сильнішої групи, підсумкова відстань означилася лише 2 очками!

Взагалі, за очками, першу сходинку розділили одразу 3 команди: Динамік, Арсенал-Київ-2 та Юніор спорт, набравши у 6 поєдинках етапу по 11 очок, і розташувавшись у вказаному порядку за результатами очних зустрічей.

Але це ще не все: на останній, а саме – четвертій сходинці, яка давала можливість боротися за підвищення в класі, теж опинилося одразу 2 команди. Провал вищезгаданої, 24-ї «дюшки» в очному двобої з Оболонню-Броваром, і визначило п’ятого зайвого у групі.

Березняки та Єдність були зайвими на цьому святі боротьби за місце в четвірці, і набравши відповідно 3 та 2 залікові бали, зайняли дві останні сходинки в турнірній таблиці.

*    домашній матч
+:- технічна поразка 3:0

Похожие записи

Чемпіонат Києва з футболу. U-16. Вища ліга. Перше коло. Динамо та Арсенал – головні претенденти на «золото».

Мемориал Макарова-2016. День второй. В борьбу включаются все

u16.ua

Мемориал Макарова-2016. День девятый. Дальше без Колоса

u16.ua

Оставить комментарий