U-14 U-14 Вища Ліга Новини Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-14. Вища ліга. Зіграно перший тур!

Локомотив – Динамо 2:0 (0:0)

(голи: Прудченко Назар, Михайло Минчура)

«Локомотив з перших хвилин пішов на половину поля суперника, але потім відійшов назад і діяв другим номером. На перерву команди пішли за рахунку 0:0. У другому таймі, завдяки контр-атаці, що розвивалася по правому флангу, форвард Назар Прудченко вдало замкнув простріл. Потім Михайло Минчура зі штрафного подвоїв рахунок».
Чудовий початок сезону від «залізничників. Перемагати приємно завжди, особливо такий іменитий клуб, як Динамо.

ДЮСШ-26 – ДЮФК Арсенал 7:0

Чинний чемпіон «дав» урок новичку першості, перемігши з розгромним рахунком. Тотальна домінація на полі, як результат закономірний рахунок на табло. Проте, варто також відмітити старання гравців гостей, які намагалися нав’язати боротьбу. Цікаво як проявлять себе хлопці з Арсеналу в подальших матчах.

ДЮСШ-15 – Зміна 4:2

Прекрасний матч, що порадував глядачів своєю видовищністю. Кращими в реалізації своїх моментів були господарі, а тому цілком заслужена перемога.

Чайка – Спарта 2:3 (1:2)

Запеклим видався матч у Вишгороді, де в стилі справжніх «спартанців» гості здобули перемогу. Гра була рівною, напруга трималася до фінального свистка. Не можна не згадати доволі суперечливий епізод, в якому головний арбітр зафіксував положення поза грою в забитому голі господарів, що очевидно вплинуло на результат гри.

Арсенал-Київ – ДЮСШ «Атлет» 1:1

Напруженою видалася гра на полі «канонірів». Перемогу могла здобути як одна, так і інша команда, але жодній цього так і не вдалося зробити. Цілком закономірний результат даної гри – нічийний.

Після 1-го туру таблиця має наступний вигляд:

* домашні матчі

Анонс:
А вже 31 серпня – 1 вересня відбудеться 2-ий тур першості.

Динамо – Зміна
Головна столична команда спробує реабілітуватися за виїздну поразку в 1-му турі. Але очевидно, що і гості не приїдуть бути «хлопчиками для биття», адже в перший ігровий день також зазнали поразки. Кому ж таки вдасться здобути «вікторію»? Відповідь на це питання вже найближчим часом.

Арсенал – ДЮСШ-15
Перший матч новачка першості на домашній арені. Вірогідно, що бажання здобути першу перемогу, до того ж домашню доволі високе. Проте, після гарного старту команда ДЮСШ-15 очевидно, що прагне такого ж продовження.

Спарта – ДЮСШ-26
«Спартанці» на домашній арені прийнуть чинного чемпіона. Чи вдасться господарям поля нав’язати боротьбу наскільки злагодженому колективу?

Атлет  – Чайка (Вишгород)
Хлопці з Вишгорода будуть гостювати в своїх ровесників з Атлету. Гра обіцяє бути цікавою та непоступливою з обох сторін.

Локомотив – Арсенал-Київ
Після блискучого початку першості господарі налаштовані лише перемагати. Але ж і гості хочуть здобути першу перемогу. Чи вдасться бодай одній команді задовольнити свої потреби сповна, а чи команди знайдуть компроміс в нічиїй?