• Каталог
  • Новини
U-15 U-15 Друга Ліга Новини Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-15. Друга ліга. Група 1. Перший етап. Першим стає Юніор Спорт.

У Другій лізі вікової групи U-15 приймає участь 22 команди, які жеребкуванням було розбито на три групи: 2 по 7 команд і в третій – 8. За підсумками першого етапу, четвірка сильніших команд з кожної групи складають нову групу команд, які також в одне коло, виборюватимуть місця з 1 по 12. Інші команди складають групу, яка зіграє за 13-22 підсумкові місця.

Тож почнемо: в Першій групі початкового етапу грали 7 команд, кожна з яких зіграла по 6 матчів.

Неперевершений Юніор Спорт надвпевнено провів усі матчі, склавши непереможну серію ігор та заробивши за раунд максимальну кількість очок – 18. Результат, цілком пристойний для команди, яка гідна підвищитись в класі. Але, ще треба також впевнено відіграти і другий етап.

Відстаючи на цілих 6 очок, другу сходинку розділяють одразу три команди: дублери ДЮСШ-14 і Живчика, а також Чайка. Всі ці колективи склали компанію лідеру в 12-ці кращих команд Другої ліги та отримали право поборотися за місце в Першій лізі.

Трійку команд, які відправляться у групу команд, що виборюватимуть 12-22 місця, очолила ДЮСШ-15-3 на 6 очок відставши від вищезгаданої групи команд. 2 виграші і 4 програші – не надто втішний результат  з різницею м’ячів 7-17. Слабкий захист кидається в очі відразу, проте можливо команді ще є чим нас вразити в наступному етапі. Команда Спарта займає 6 сходинку, маючи 3 очка.

Закриває турнірну таблицю одноіменна команда з міста Ірпінь, нажаль, з найгіршим, у своєму віці, результатом – 0 очок . Коментувати тут нічого, проте, у хлопців є другий етап, де вийде розжитися першими заліковими балами та не зіпсувати сезон остаточно.

* домашній матч

Похожие записи

Затверджено дати проведення чемпіонатів України WU-14 і WU-16

u16.ua

Першість міста Києва з футболу. U-9. Група 1. Четвірка кращих на вершині: хто ж стане переможцем?

Олександр Галян

Чемпіонат Києва з футболу. U-16. Друга ліга. Група 1. Перший етап. «Каноніри» на вершині.

Оставить комментарий