• Каталог
  • Новини
U-8 U-8 Вища Ліга Новини Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-8. Пантера обігнала всіх та стала переможцем

Наймолодші футболісти Києва завершили свої виступи у сезоні. Вікова категорія U-8 виснажливо попрацювала та отримала своїх призерів. Молоді таланти Києва та області довели, що вони мають великий потенціал та продовжать рухатись у здоровому, спортивному напрямку.

Запекла боротьба велась за першу сходинку Чемпіонату Києва U-8. У підсумку на одне очко Пантера випередила Зміну та стала переможцем Першості. Зміні не вистачило зовсім трішки, але варто похвалити обидві команди за цікаве та інтригуюче протистояння.

На третьому місці розташувалось Динамо. Юні динамівці програли лідерам достатню кількість залікових балів, але змогли посісти бронзову сходинку.

З нами люб’язно поспілкувався головний тренер ФК Пантера Максим Вікторович, котрий зазначив наступне:
«Складно виділити когось з хлопців. Вся команда навчалася та грала від гри до гри. Краще та краще. Нам тільки по 8 років, ми починаємо перші кроки в футболі. Весь чемпіонат ми знаходились на другому місці. Тільки в останніх трьох турах визначили на 1 бал – команду Зміну. Основний критерій нашого успіху? Ми футбольна родина, у нас дружні батьки, футболісти, керівництво. Футбол та задоволення.
В першому колі ми показали хорошу гру з Динамо і зі Зміной, але поступилися в рахунку. А в другому колі нам вдалося показати хорошу гру, котра привела до позитивного результату. Ми не граємо на результат будь-якою ціною, для нас важливий розвиток гравців. Перемагати – правильно. Ми не граємо суто на результат.
І хлопці розкріпачуються та грають як на тренуванні для нас, тренерів. Проявлення творчості, робота з м’ячем на першому місці
Мені подобається та приємно працювати з дітьми. Особливо, коли займаєшся улюбленою справою. Любиш футбол. Основна ціль: навчання гри в футбол згідно віковій фізіології наших юних футболістів та філософії клуба. Задача: вийти в формат гри 6+1 та навчитися основним базовим навичкам гри.  Участь в футбольних турнірах: як можна більше давати хлопцям можливість грати у футбол».

Четверту позицію здобула Ніка-Олімпік. Однакову кількість очок має й Колос, але на перший план вийшли перемоги у особистих зустрічах. Тому команда з Ковалівки зайняла підсумкове п’яте місце.

Шостими стали футболісти СК 179. Команда плідно попрацювала та має непогані показники наприкінці сезону. Варто додати в бажанні і все буде виходити ще краще.

Сьоме, восьме та дев’яте місця зайняли відповідно команди: Титан, Вишневе та Столиця. Цим командам фортуна не завжди посміхалась та результати їх роботи виявились недостатніми, щоб поборотись за місця вище.

Замикає першість місця з десятого по дванадцяте. Поділ, Поділ-Андріївський та Зміна-Оболонь мають що довести в наступному сезоні. Цей їм не вдався, але нічого страшного. Потрібно продовжувати рухатись вперед. Без поразок, не буває перемог. І вже зовсім скоро хлопці матимуть змогу визначити хто найсильніший у наступному сезоні.

*  домашній матч

Підводячи підсумки, варто відмітити, що наступний сезон має видатися дуже цікавим. Всі команди матимуть наснагу продемонструвати високі результати та, насамперед, якісний футбол. Впевнений, що ті хто будуть більше заряджені на перемогу – займуть перші місця. Побажаю кожній команді успіху та яскравих емоцій!

Запрошуємо вболівальників, котрі регулярно відвідують ігри до інформаційної співпраці з нашим проєктом. Контакти для зв’язку: електронну адреса info@u16.ua та тел: 097 911 1616

Похожие записи

Ветерани «Ворскли» і «Кременя» зіграли матч пам’яті Олега Бабаєва

u16.ua

Чемпіонат Києва з футболу. U-17. Перша ліга. Група 1. Поділ приголомшує усіх своєю грою у другому колі

Олексій Нікітін

Чемпіонат Києва з футболу. U-13. Вища ліга. “Прекрасний колектив” – рецепт успіху від чемпіона ДЮСШ-26!

Олександр Галян

Оставить комментарий