• Каталог
  • Новини
Новини Футбол

Харківський «Локомотив» пройшов в Елітний раунд Кубку УЄФА

Харків’яни в третій раз поспіль спробують пробитися у Фінал чотирьох.

В групі основного раунду чемпіон України прогнозовано, але непросто, здобув дві перемоги і посів друге місце. На жаль, зіграти на рівних з італійцями не вдалося, і навіть передсезонне турне в країну піцци і пасти не допомогло підібрати потрібні рецепти для перемоги над тамтешніми клубами. Однак те, що наш представник посів друге місце, а не перше, ніяким чином не впливає на подальше жеребкування.

Тепер нам усім залишається сподіватися на вдалий для нас жереб у Елітному раунді, де з 4-х клубів у групі до Фіналу чотирьох виходить лише переможець. Спробуємо розглянути можливі варіанти.

Давно відомо, що чотирма матками груп (клуби з найвищим рейтингом у Європі) є казахстанські “Кайрат” і “Тулпар”, іспанський “Мовістар Інтер” і сербський “Економац”. Неозброєним оком видно, що ідеальним жеребом для нас стало б потрапляння у групу з “Економацом” або “Тулпаром”. Дуже сумна ситуація зараз з “Тулпаром”: казахи мали б грати в Елітному раунді, але фактично клубу зараз не існує. Як УЄФА буде вирішувати це питання – велика загадка. Отже, по маткам наші шанси на вдлалий жереб 50/50. Тепер час згадати інших фаворитів цьогорічного розіграшу – італійську “Пескару”, російський “Газпром-ЮГРА”, португальську “Бенфіку”. З італійцями ми вже грали в основному раунді, тож вони з нами в групу портрапити не можуть, з росіянами УЄФА нас розведе (зі зрозумілих причин), тож залишаються лише португальці. Так що при вдалому жеребі з маткою із дуже сильних суперників нам може випасти хіба що “Бенфіка”, з якою можна грати і, що важливо, перемагати. Решту 8 учасників Елітного раунду до уваги брати не будемо, адже керівництво харківського клубу поставило завданням вихід до Фіналу чотирьох, а за таких умов обігрувати будь-кого з них треба обов’язково. На жаль, стати господарем групи через важку ситуацію у країні “Локомотиву” не дадуть, а це було б серйозним фактором на шляху до поставленої мети. Так що з можливих резервів для посилення гри “залізничників” залишається лише відновлення Миколи Білоцерківця, чого йому і побажаємо.

Не варто забувати, що окрім “Локомотиву” українцям є ще за кого повболівати у Кубку УЄФА. Білоруський “Лідсельмаш” доволі впевнено провів основний етап і складе компанію чемпіону України у наступному раунді змагань. Для нас цікавим є те, що у складі команди з Ліди виступають одразу четверо наших співвітчизників – Олександр Хурсов, Максим Воронін, Дмитро Іванов і Артем Рось. Тому побажаємо білорусам не менш вдалого виступу і у Елітному раунді, за умови, що їхнім суперником не стануть “залізничники”.

 

Андрій Гулій, u16.com.ua

Похожие записи

Сборная Украины получит приглашение на Межконтинентальный Кубок

u16.ua

Чемпіонат Києва з футболу. U-12.Група Г. Випередивши на 1 очко найближчого переслідувача, Дніпро виборов 1-ше місце у групі.

Олександр Галян

Олександр Однороженко: “Виграли форму в конкурсі від газети Український футбол”

u16.ua

Оставить комментарий