• Каталог
  • Новини
Новини Футбол

Найкращий гравець світу 2009 року буде виступати за “Біличанку-НПУ”

В ефірі радіопрограми «Овертайм» головний тренер «Біличанки-НПУ» Володимир Колок розповів про те, що у клуб повертається його найвідоміша вихованка – Аліна Горобець.

Керманич ірпінського клубу повідомив, що Аліна повернулася з Росії, де останні 4 роки грала за пензенську «Лагуну-УОР», з серйозною травмою, а саме розривом зв’язок колінного суглобу. Зазначимо, що за час закордонного відрізку своєї кар’єри Горобець встигла тричі стати чемпіонкою. 4 рази потримати в руках Кубок Росії, а також стала найкращим бомбардиром чемпіонату 2012 року і двох останніх розіграшів Кубку. Статистика виглядає наступним чином: чемпіонат Росії – 90 матчів/73 голи, Кубок Росії – 18 матчів/21 гол.

Зараз найкращий гравець світ 2009 року сконцентрована на вихованні майбутнього футзального покоління і проводить набір дівчат 1-3 класів на базі ірпінської школи №2. У майбутнього з цього починання має вирости справжня міні-футбольна академія!

Ми вирішили поцікавитися термінами відновлення і можливого повернення на паркет у складі рідного клубу у самої Аліни:

«14 жовтня буде рівно три місяці, як мені зробили операцію. Один-два рази на тиждень я їжджу в тренажерний зал, а крім цього намагаюся займатися вдома. Десь через місяць або раніше буду починати повільно бігати. Не хочу поспішати – до відновлення треба підійти серйозно!

Десь у січні зможу зайти в зал і почати тренування в міру своїх сил. Думаю, що до фінальної частини чемпіонату, яка відбудеться навесні, дасть Бог, вже буду готова.»

Нам же залишається лише побажати якомога швидшого одужання і повернення на паркет одній з найкращих вихованок українського футзалу.

Нагадаємо, що у літнє міжсезоння екс-одноклубниця Аліни Горобець по пензенській «Лагуні-УОР» Юлія Тітова теж повернулася на Батьківщину і за короткий час стала одним із лідерів столичного колективу «IMS-НУХТ».

Андрій Гулій, u16.com.ua

Похожие записи

Чемпіонат Києва з футболу. U-16. Друга ліга. Група 1. Перший етап. «Каноніри» на вершині.

Чемпионат Украины U-14: Шахтер гарантировал себе место в финале

u16.ua

Чемпіонат Києва з футболу. U-9. Група 3. Перше коло. Титан підвівся на вершину!

Оставить комментарий