• Каталог
  • Новини
Новини Футбол

Сергій Мазур: “Найважливішим є створення умов для наших та молодих запоріжців щодо старту у великому футболі”

Тренер Кривбасу розповідає про підготовку до зустрічі із запорізьким Металургом.

Сергію Миколайовичу, доброго дня, розкажіть будь ласка, як проходить підготовка до гри із запоріжцями?

– Доброго, тільки повернувся із тренування, все добре. Хлопці працюють із піднесеним настроєм. Я також задоволений, адже все йде до того, що влітку команда має виступати в другій лізі.

Хто складає основу команди, що  гратиме в Запоріжжі і весняних чемпіонатах?

– Основою є  вихованці СДЮШОР «Кривбас-84», які минулої осені грали в чемпіонаті Дніпропетровської області. Це, зокрема, Андрій Жигалюк, Дмитро Левчук, Руслан Нікулін, Сергій Соловей, Євген Журавський та інші. Приємно, що всі молоді гравці, а не тільки названі, набагато додали і в майстерності, і, найголовніше, у відповідальності і ставленні до футболу.

Але, мабуть,  все таки, без досвідчених гравців, тяжко підіймати рівень команди?

– Так, і це засвідчили навіть ігри з «Інгульцом», який зараз претендує на вихід до першої ліги. Якщо першу гру з цією командою ми програли 0-5 і тренери були задоволені ставленням гравців до гри, то останню програли 0-1 і, вважаємо, були шанси  як мінімум не програти.

А хто Вам допомагає?

– Дуже багато фахової роботи здійснює Воробей Сергій Станіславович, також допомагає на тренуваннях та іграх Олександр Миколайович Любимов,за що я їм окремо вдячний

І все таки, а хто із більш досвідчених гравців працює з командою та планує грати у другій лізі?

– В першу чергу це Юра Штурко, його досвід, розуміння гри дуже допомагає мені, та я сподіваюсь, що Юра спочатку повернеться до професійного футболу, а потім років через 5-6 прийде вже до тренерського штабу Кривбасу. Також для місцевих вболівальників  мають бути відомими фамілії Миколи Ляшенка, Андрія Данилюка, Віталія Слищенка, які пройшли школу професійного  Кривбасу, є ще кілька гравців, із якими наразі ведуться переговори, тому я не вправі називати їх прізвища…

Які очікування від недільної гри в Запоріжжі?

– Я чудово розумію, наскільки ця гра важлива як для вболівальників Кривого Рогу, так і Запоріжців. Тому ми із задоволенням пішли назустріч вболівальникам з їх пропозицією щодо виступу Юри Штурка за обидві команди. Штурік є вихованцем Криворізького футболу, але найважливішим є це повернення його до великого футболу. Так само, як і створення умов для наших та молодих запоріжців щодо старту у великому футболі. Я сподіваюсь, що ця гра стане справжнім стартом для них у великому футболі, а так само для повернення футболу у ці по-справжньому футбольні міста.

Дякуємо за інтерв’ю, бажаємо успіху у здійсненні мети щодо повернення Кривбасу у професійний футбол

– Дякую і Вам,  всього найкращого, до зустрічі на трибунах криворізьких стадіонів…

 

Джерело: http://fc-kryvbas.com.ua

 

Похожие записи

Чемпіонат Києва з футболу. U-16. Перша ліга. Перше коло. Лідер дивізіону – Зміна-Оболонь.

Восемь команд снялись с чемпионата Черниговской области за один день

u16.ua

Уманские “Пантеры” взяли золото чемпионата Украины WU14

u16.ua

Оставить комментарий