• Каталог
  • Новини
Новини Футбол

У Бородянці провели турнір пам’яті Валерія Патоки

Бородянська районна федерація футболу, очолювана Володимиром Шомою, провела традиційний щорічний турнір, присвячений пам’яті одного з найавторитетніших футболістів краю за всі часи.

Валерій Олександрович Патока був найуспішнішим бородянським футболістом, а потім і тренером в 60-70-х роках минулого століття. Саме під його проводом головна команда Бородянщини дебютувала в Кубку Республіки і домоглася вагомих результатів у турнірах обласного рангу.

Тепер бородянська РФФ проводить Меморіал Валерія Патоки. Цьогорічного жовтня його учасниками були шість шкільних команд, укомплектованих юними футболістами 2004 року народження. Загальну перемогу здобула футбольна дружина Бородянської середньої школи №2, а друге місце посіли школярі Здвижівки.

Одним з лауреатів традиційного Меморіалу Валерія Патоки в Бородянці став юний представник славної родини Черненків із Здвижівки.

Школяр Ярослав Черненко відзначений спеціальним призом найкращого воротаря Меморіалу Валерія Патоки-2015. Лауреат традиційного турніру — син легендарного Тараса Михайловича Черненка, який свого часу побудував у Здвижівці футбольне поле і створив команду, яка не без успіху виступала в обласній вищій лізі. Тарас Черненко також був класним футболістом і навіть увійшов до професійного реєстру знаменитого футбольного клубу «Борисфен» (Бориспіль). Тепер його справу готовий продовжити обдарований син. Успіхів, Ярику!

 

Джерело: koff.org.ua

Похожие записи

Визначилися переможці турніру В.Першина

u16.ua

В Тернополі відбувся фінал “Дворових Олімпійських ігор” з футболу

u16.ua

Чемпіонат Києва з футболу. U-13. Вища ліга. 18 тур. Максимальна напруга на верхівці!

Олександр Галян

Оставить комментарий