• Каталог
  • Новини
Новини Футбол

В Тернополі відбувся фінал “Дворових Олімпійських ігор” з футболу

10 квітня 2016 року на універсальному спортивному майданчику у Тернополі відбулося справжнє спортивне свято – фінал з футболу серед дворових команд віком 10-12 років в програмі «Дворових олімпійських  ігор».

Відкрили фінальні матчі Володимир Лютийзаслужений майстер спорту СРСР (1989), футбольний тренер та олімпійський чемпіон (1988р.) та Ярослав Несторович, президент фундації зірок світового футболу «Діти». Відомі гості побажали юним футболістам: «Достойної гри, швидких м’ячів, гарних голів та впевненої перемоги!!!».

До щирих вітань приєднались Валерій Кравчук, начальник відділу молоді та спорту управління у справах сім’ї, молодіжної  політики і спорту  та Галина Федорович, директор Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення, висловивши сподівання, що зростає гідна  змінна нашим футболістам.

 Участь у змаганнях взяло 6 дворових футбольних команд, які восени змагалися за першість у своєму мікрорайоні:

– це «Аматор» та ФК «Футболіст» (мікрорайон Східний),

– ФК «Дружба» – (мікрорайон Дружба),

– ФК «Канада» – (мікрорайон Канада),

– «Звєрі з БАМу» – (мікрорайон Сонячний),

– «Барс» – (мікрорайон Центр).

У запеклій боротьбі перемогу здобули команди:

I  місце – «Звєрі з БАМу»,

II місце – ФК «Канада»,

III місце – ФК «Футболіст».

Суддівська колегія нагородила  переможців грамотами від Національного Олімпійського комітету України і квитками на домашні матчі ФК «Тернопіль».

Усі учасники були нагороджені подарунками від ТМ «ТерА» та видавництва «Школярик». Футболісти втамували спрагу  під час гри солодкою водою  від ТМ «Микулинецькі напої».

Організаторами спортивного заходу виступили: КО «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та  Тернопільське обласне відділення Національного олімпійського комітету України.

 

Джерело: http://galsports.com

Похожие записи

“Arsenal CUP 2016”: столица впереди

u16.ua

Чемпіонат Києва з футболу. U-13. Вища ліга. ДЮСШ-26 – тріумфатор найцікавішої ліги сезону!

Олександр Галян

“Вольфсбург” сразится за третий титул ЛЧ

u16.ua

Оставить комментарий