• Каталог
  • Новини
Новини Футбол

Жіноча команда НПУ ім. М. П. Драгоманова – переможці студентського Кубку Києва

28 квітня в спортивному комплексі НПУ ім. М. П. Драгоманова відбувся фінал Кубку м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ під егідою Футбольної асоціації студентів міста Києва.

Поєдинку передувала церемонія нагородження призерів II Чемпіонату під егідою ФАСК. На початку церемонії директор департаменту фізичної культури та не олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України  Вадим Стеценко зачитав привітання міністра Ігоря Жданова, який відзначив особливу роль студентських змагань у вихованні здорової нації. Далі представники органів виконавчої влади, видатні спортсмени, ректори нагородили молодих спортсменок  медалями, почесними грамотами та кубками. Отримали переможниці  й також цінні подарунки від офіційного партнера ФАСК – ТОВ «Парі-Матч».

Окрім цього, в своїх привітаннях спікери  також загострили увагу й на особливостях саме жіночого футзалу: «Вже вдруге ми вітаємо найкращих представниць жіночої статі! Цього сезону дівчата показали неабиякий прогрес й другий чемпіонат м. Києва з футзалу був більш яскравим та насиченим, ніж минулого року. Це найкращий результат нашої з вами спільної праці! Ви приклад для наслідування і гордість своїх батьків та вчителів» –  відзначив Віце-президент ФФК, Президент ФАСК Вадим Місюра.

У фінальному ж матчі зійшлися команди Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова й Національного університету фізичного виховання та спорту України.

«Драгоманівки» вийшли на гру більш сконцентрованими й ця налаштованість на результат дала свої плоди.  8:3 –  НПУ ім. Драгоманова перемагає НУФВСУ й стає володарем Кубку м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ.

 

Джерело: http://ffk.kiev.ua

Похожие записи

Україна стала переможцем Ігор Ветеранів у Франції

u16.ua

“АМК-ДЮСШ” виграла “Чорноморську перлину”

u16.ua

Леонид Ключик: “Если тренеров не будут пускать в школу, то будет “война”!

u16.ua

Оставить комментарий