• Каталог
  • Новини
Новини Пляжний футбол

Представляємо вам новий професійний м’яч для пляжного футболу

Всесвітньо визнаний виробник з Данії, компанія SELECT, підготувала для шанувальників гри на піску приємний подарунок.

SELECT Beach Soccer вироблено з дотриманням усіх сучасних вимог, що доведено його міжнародним тестуванням. Новий м’яч, зроблений з нового водостійкого матеріалу, убезпечує снаряд від просочування вологи і пов’язаного з цим набору ваги, що не властиво м’ячам інших виробників. Зовнішня поверхня зроблена м’якою для того, щоб м’ячем було максимально зручно грати босоніж.

Попередня модель м’яча була задіяна у сезоні 2015 року в Італії, де SELECT Beach Soccer став офіційним м’ячем усіх змагань під егідою Національної аматорської ліги з пляжного футболу, а це Серія А, Серія Б, Кубок Італії, Суперкубок Італії, а також жіночий чемпіонат. Нагадаємо, що серед учасників цих змагань виступають такі гранди європейського пляжного футболу, як фіналісти двох останніх розіграшів Кубка європейських чемпіонів, клуби «Катанья» і «Мілан». Новинка стане офіційним м’ячем вищезгаданих змагань у сезоні, що стартує цього літа.

Організатори спортивних заходів в Україні не втрачають відчуття часу: декілька міст, що проводять змагання з пляжного футболу, вже обрали м’яч SELECT Beach Soccer, у своїх турнірах, як офіційний, зокрема – Запоріжжя, Черкаси, Полтава, Херсон та Кривий Ріг. Наразі м’яч випробують фахівці з Києва, на чолі з президентом Київської асоціації пляжного футболу, Володимиром Литвищенком.

Ви можете власноруч переконатися в неперевершеній якості м’яча SELECT. Більш того, його ціна приємно здивує любителів спорту в Україні. За новий м’яч найвищого ґатунку любителі спорту заплатять лише 599 гривень за посиланням https://u16.ua/selectbeachsoccer.

Запалися грою – чекаємо любителів пляжного футболу на стадіонах України!

Похожие записи

Мігель Кардосо: Молодь повинна вірити, що пробитися до самої верхівки – реально

u16.ua

Сергій Ковальов: За рахунок характеру можемо досягти позитивного результату

u16.ua

Сборная Украины U-17 разгромила азербайджанский клуб

u16.ua

Оставить комментарий