• Каталог
  • Новини
Пляжний футбол

Президент АПФКО Сарія Елізбар: Колос може стати першою професійною командою, яка зіграє в пляжний футбол!

Напередодні першого в історії Київської області Фестивалю з пляжного футболу, кореспондент u16.ua дізнався багато цікавих подробиць про проєкт новоствореної в Київській області пляжної асоціації.

  • Доброго дня, пане Сарію! Дякую, що погодилися розповісти про проєкт. Але, давайте почнемо з початку: коли, як і головне, чому з’явилася нова структура на мапі пляжного футболу України?

  • Ми давно цікавились пляжним футболом. Ми — колектив однодумців, які люблять футбол не словом, а ділом. А видовищність та енергія пляжного футболу — класний привід для проведення великого футбольного свята в Київській області.

  • Можна детальніше про футбольне свято?

  • Так. Пляжний футбол вже має цікаву і позитивну історію. В багатьох українських містах проводилися такі свята, навіть там, де пляжів, як таких і нема. Для того, щоб подарувати любителям спорту красиве футбольне шоу, ми обладнаємо пляжні зони під маленькі футбольні арени, де пройдуть змагання як серед місцевих команд, так і за участю лідерів пляжного футболу — титулованих команд, за які виступають гравці збірної України. Ми запросили навіть ковалівський Колос приєднатися до змагань, які пройдуть саме під час передсезонної підготовки команди. Керівництво клубу добре сприйняло цю ідею, але останнє слово за тренерським штабом. В будь-якому разі, любителі футболу Київської області зможуть прийняти участь у дуже цікавих змаганнях з гідними суперниками.

  • Так, це неймовірно: на моєї пам’яті жодна професійна українська футбольна команда не грала на пляжних аренах країни! Коли і де планується такий захід?

  • Це навіть не єдине таке свято. У липні планується 2 Фестивалі у різних містечках області, а наприкінці серпня, завершить сезон великий підсумковий фінал, в якому визначиться перший чемпіон Київської області з пляжного футболу.

  • Про зіркових учасників Ви вже розповіли. Чи матимуть можливість звичайні любительскі колективи прийняти участь у змаганнях?

  • Звісно так, тим більше – участь в змаганнях для обласних любительских колективів — безкоштовна! Ми робимо це свято саме для них — людей, які люблять спорт, які захочуть вийти на поле і особисто помірятися силами з кращими “пляжниками” країни і хтозна — може, на “карандаш” тренерам збірної, попадуть гравці з родючої футбольними талантами, Київської області. Більше того — напередодні основних змагань, заплановано проведення відкритого чемпіонату серед дитячо-юнацьких команд, а також — змагання з футволею. Для маленьких любителів та навіть їхніх мам, будуть проведені захоплюючі конкурси з цікавими призами. Сумувати на цьому святі ми не дамо нікому.

  • Дякую за інтерв’ю, пане Сарію. З нетерпінням чекатимемо старту Фестивалю!

Андрій Нікітін, u16.ua

Похожие записи

Жеребьевка Кубка Украины-2016: две группы “смерти”

u16.ua

Представляємо вам новий професійний м’яч для пляжного футболу

u16.ua

Владимир ЛИТВИЩЕНКО: У меня есть свое видение пляжного футбола

u16.ua

Оставить комментарий