• Каталог
  • Новини
U-10 U-10 Вища Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-10. Група 2. Перший етап. Динамічний зліт Динамо!

Команди вікової групи U-10 грають у Чемпіонаті Києва грають 5 на 5, з дещо зміненими правилами гри у футзал.

Турнір проходить в 2 етапи. На першому команди були розділені на групи згідно рейтинга клубів, які ці команди представляють. Перші 5 команд з груп 1 і 2, на другому етапі створюють групу А, інші потрапляють до групи Б. Також, перші п’ятірки груп 3 і 4 складають групу В, а всі інші учасники змагань зустрінуться на другому етапі в групі Г.

Такий спосіб, звісно не універсальний, тому що діти такого віку мають самі «заробляти» свій рейтинг, незалежно від старших команд клубу. Кращим підходом було би провести кваліфікаційний турнір, за підсумками якого і розділяти команди по групах, де й визначати сильнішого.

Десятирічні гравці Динамо, які виступають в 2 групі, завдяки особистій перемозі, випередили ДЮСШ-14. Бути “біло-синім” одноосібним лідером, якби не прикра поразка від середняка таблиці. Але, це буде хлопцям корисним уроком: концентрацію втрачати не можна ні на мить! Окремо необхідно звернути увагу на атакуючий показник “біло-синіх”: з такою результативністю вже можна бронювати для юних “динамівців” місце в основному складі клубу за декілька років наперед.

В свою чергу, потрібно відмітити стабільний і міцний виступ ДЮСШ-14. Поступившись лише лідеру, команда класно пройшла етап, і теж показала класний показник забитих м’ячів.

Як забити не набагато більше ніж аутсайдери, пропустити дуже багато голів, але зайняти третє місце — відомо тільки ДЮСШ-26. Це не применшує здобутки команди, яка піднялася на третю сходинку, але повторити навіть такий результат на другому етапі, буде важко з такими показниками. Але — можливо й знову ми побачимо диво у виконанні “святошинців”?

Передостанню путівку до групи А здобула Столиця. Набравши 18 очок, команда має другий показник забитих м’ячів, третій — за пропущеними, але при цьому, тільки четверта у таблиці. Якщо хлопці зберуться і покажуть свої кращі якості на другому етапі — вони цілком зможуть претендувати на медалі.

Відставши від Столиці на 6 очок, але випередивши дублюючий склад ДЮСШ-15, яка набрала 10 очок, останнім учасником групи А стала команда Поділ. І це єдиний колектив, який потрапив до когорти сильніших, маючі негативну різницю м’ячів. “Подолянам” потрібно покращувати гру перед другим етапом, щоб не стати хлопчиками для биття на цьому етапі.

За вищезгаданою командою ДЮСШ-15-2, розташувалися ДЮСШ-1 та Атлет, які мають по 9 набраних балів. Всі три колективи мають довести, що випадково не потрапили до групи А, і зробити все для перемоги на другому етапі в групі Б.

ДЮСШ-17, яка має 6 очок, теж мала б приєднатись до команд, на які можна було б робити ставку на другому етапі, якби не величезний показник пропущених голів.

Як і у першій групі, замикає таблицю Локомотив, а точніше — другий склад команди, який також має очко престижу, але при цьому — катастрофічну кількість пропущених м’ячів! У середньому команда пропускала 12 м’ячів за гру. З таким жахливим показником гри в обороні, одна нічия в сезоні виглядає, як героїчний вчинок.

* домашній матч

Похожие записи

Відбувся чемпіонат України з футзалу серед спортсменів з ДЦП

u16.ua

Чемпіонат Києва з футболу. U-10. Перший етап. Група 2. ДЮСШ-15 доводить, що вони гідні конкуренти Динамо та Титану

Олексій Нікітін

Мемориал Макарова-2016. День второй. В борьбу включаются все

u16.ua

Оставить комментарий