• Каталог
  • Новини
U-10 U-10 Перша Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-10. Група 3. Перший етап. Лівий Берег — берег перемоги!

Команди вікової групи U-10 грають у Чемпіонаті Києва грають 5 на 5, з дещо зміненими правилами гри у футзал.

Турнір проходить в 2 етапи. На першому команди були розділені на групи згідно рейтинга клубів, які ці команди представляють. Перші 5 команд з груп 1 і 2, на другому етапі створюють групу А, інші потрапляють до групи Б. Також, перші п’ятірки груп 3 і 4 складають групу В, а всі інші учасники змагань зустрінуться на другому етапі в групі Г.

Такий спосіб, звісно не універсальний, тому що діти такого віку мають самі «заробляти» свій рейтинг, незалежно від старших команд клубу. Кращим підходом було би провести кваліфікаційний турнір, за підсумками якого і розділяти команди по групах, де й визначати сильнішого.

У лізі десятирічних гравців — маленька сенсація. Це — показник пропущених м’ячів лідера 3 групи, команди Лівий Берег, бо хлопці в 7 матчах не пропустили жодного гола! І не те, щоб комнада відсиджувалась в обороні: показник атаки команди — також один з найкращих серед команд U-10 на першому етапі!

Другою стала Ніка-Олімпік, з хорошим результатом набраних очок, але дуже відчутно поступаючись лідеру в показниках забитих та пропущених м’ячів.

З сімиочковим відставанням третю сходинку розділяють Поділ-Андріївський та Столиця-2. В обох команд непогані показники, але багато втрачених очок з командами, які знаходяться нижче в турнірній сітці.

Останню сходинку, яка дарувала можливість на другому етапі потрапити в групу В, де гратимуть сильніші команди, зайняла Вигурівщина.

П’ятірка об’єктивно сильніших команд відірвалася від команд Березняки та Титан, які за показником набраних очок поділили шосту сходинку.

Останньою стала Сталь, яка не була явним аутсайдером групи, здобувши 2 нічиї. Попереду в команди участь в матчах 2 етапу, де можна додати та почати вигравати!

* домашній матч

Похожие записи

У Чернігові відбувся «Відкритий урок футболу»

u16.ua

Владимир Корсун: «К команде есть вопросы»

u16.ua

“Зінедін” 07 другий на дитячих змаганнях в Угорщині

u16.ua

Оставить комментарий