• Каталог
  • Новини
U-10 U-10 Перша Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-10. Група 4. Перший етап. Україна — вище за усіх!

Команди вікової групи U-10 грають у Чемпіонаті Києва грають 5 на 5, з дещо зміненими правилами гри у футзал.

Турнір проходить в 2 етапи. На першому команди були розділені на групи згідно рейтинга клубів, які ці команди представляють. Перші 5 команд з груп 1 і 2, на другому етапі створюють групу А, інші потрапляють до групи Б. Також, перші п’ятірки груп 3 і 4 складають групу В, а всі інші учасники змагань зустрінуться на другому етапі в групі Г.

Такий спосіб, звісно не універсальний, тому що діти такого віку мають самі «заробляти» свій рейтинг, незалежно від старших команд клубу. Кращим підходом було би провести кваліфікаційний турнір, за підсумками якого і розділяти команди по групах, де й визначати сильнішого.

В останній, 4 групі, чемпіонату Києва серед десятирічних футболістів, в непоступливій боротьбі, першою в групі стала Україна, набравши 18 очок з 21 можливих.

Зовсім трішки відстали представники португальської школи футболу, Бенфіки, які мають в своєму активі 19 балів.

А далі — дуже щільно розмістилися команди, які склали п’ятірку учасників майбутньої групи В, де гратимуть сильніші команди. Так, третім став Динамік з 16 очками, випередивши на одне очко Арсенал та Олімпік-Київ, які і замкнули п’ятірку.

Ірпінський ІБЦ, з 9 очками виглядає одним з претендентів на перемогу в групі Г на другому етапі, а якщо хлопці ще додадуть в атаці — то цілком зможуть вважатися фаворитами новоствореної групи. Небагато поступаючись в очках, йдуть Динамо Фемелі та Столичний. Обидві команди набрали по 6 очок, але “динамівцям” потрібно уважніше діяти в обороні і не пропускати так багато.

Дублюючий склад ДЮСШ-17 опинився останньою командою в свєому віці за показниками набраних очок. Точніше — за відсутністю таких взагалі. Але, в хлопців попереду 2 етап, і можливість довести, що команда може рости та набирати перші залікові бали у таблиці!* домашній матч

Похожие записи

Наши за границей

u16.ua

ФК «Львів» U-13 переможець Всеукраїнського турніру

u16.ua

Чемпионат Киева среди ветеранов. Тур первый

u16.ua

Оставить комментарий