• Каталог
  • Новини
U-10 U-10 Вища Ліга U-10 Друга Ліга U-10 Перша Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-10. Перший етап. Група 1. Плідна праця Вишневого

Чемпіонат Києва у категорії U-10 набирає свій хід! Футболісти 2012 року народження продовжать вести запеклу боротьбу та демонструвати свої амбіції та красиву гру. Серйозні плани на майбутнє має кожна команда.

За Регламентом, команди вікової категорії U-10, проводять змагання за наступною схемою: команди на підставі клубного заліку розподіляються на групи (з 1 по 6). На першому етапі в одне коло за системою «кожен з кожним» проводять ігри у своїх групах. На другому етапі команди, що зайняли перші 5 місць у 1 та 2 групах, утворюють групу А, інші по 5 з 1 та 2 груп – групу Б. Перші 5 місць у 3 та 4 групах утворюють групу В, інші по 5 з 3 та 4 груп – групу Г. За системою «кожен з кожним» команди проводять ігри у своїх групах в одне коло. Команди одного клубу на першому етапі розподіляються у різні групи, а командам одного клубу на другому етапі дозволяється грати в одній групі.

Вишневе очолює турнірну таблицю групи 1 на передодні останньої третини змагань, маючи максимальний показник набраних очок та суттєво позитивну різницю забитих і пропущених м’ячів. Команда перебуває на ходу, а тому вже майже гарантувала собі місце у групі А на другому етапі змагань. У трьох пунктах позаду знаходиться Поділ. На їх рахунку п’ять перемог та всього лише одна поразка.

Більше втрачених очок вже у Атлета, який йде на третій позиції. Аналогічну кількість очок мають колективи: ДЮСШ-17, Зміна, Локомотив-2 – у всіх по 10. Неймовірно напружена боротьба за потрапляння у трійку. Кожен клуб має за мету зайняти якомога високі місця, а це означає – хороший та емоційний футбол на протязі останніх турів.

Внизу турнірної таблиці перебуває – Арсенал, який з сімома пунктами намагається втрутитись у боротьбу за бронзову позицію. Вже далі знаходяться одноклубники, але з приставкою Київ, який веде заочну боротьбу зі Спартою. Замикає групу 1 колектив – ДЮСШ 26-2. У цього колективу досі нуль набраних очок та шість поразок поспіль. Хлопцям треба налаштуватися і здобути свої перші очки, за якими обов’язково прийдуть і інші.

У кінці сезону нас чекають багато цікавих поєдинків. Мало хто вирішив своє завдання на сезон. Потрібно виснажливо працювати, аби обійти конкурентів. Не варто опускати рук, адже з юних років потрібно привчатись до професіоналізму. Футболіст – сильна людина, яка буде грати до останнього туру, матчу. І не буде дивитись скільки набраних очок у його команди в турнірній таблиці.

Запрошуємо вболівальників, котрі регулярно відвідують ігри до інформаційної співпраці з нашим проєктом. Контакти для зв’язку: електронну адреса info@u16.ua та тел: 097 911 1616.

Похожие записи

Україна мінімально поступається Іспанії

u16.ua

Підсумкова таблиця переходів Першої ліги

u16.ua

Чемпіонат Києва з футболу. Вища Ліга. Дорослі. Перше коло.

Оставить комментарий