• Каталог
  • Новини
U-10 U-10 Вища Ліга U-10 Друга Ліга U-10 Перша Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-10. Перший етап. Група 2. ДЮСШ-15 доводить, що вони гідні конкуренти Динамо та Титану

Чемпіонат Києва у категорії U-10 набирає свій хід! Футболісти 2012 року народження продовжать вести запеклу боротьбу та демонструвати свої амбіції та красиву гру. Серйозні плани на майбутнє має кожна команда.

За Регламентом, команди вікової категорії U-10, проводять змагання за наступною схемою: команди на підставі клубного заліку розподіляються на групи (з 1 по 6). На першому етапі в одне коло за системою «кожен з кожним» проводять ігри у своїх групах. На другому етапі команди, що зайняли перші 5 місць у 1 та 2 групах, утворюють групу А, інші по 5 з 1 та 2 груп – групу Б. Перші 5 місць у 3 та 4 групах утворюють групу В, інші по 5 з 3 та 4 груп – групу Г. За системою «кожен з кожним» команди проводять ігри у своїх групах в одне коло. Команди одного клубу на першому етапі розподіляються у різні групи, а командам одного клубу на другому етапі дозволяється грати в одній групі.

На вершині групи 2 знаходиться ДЮСШ-15. “Теремківці”, завдяки яскравій та якісній грі мають п’ять перемог з п’яти. При цьому колектив наколотив 40 голів та всього лише двічі пропустив. Справжні майстри свого діла грають! Другими йдуть футболісти Динамо. Одна нічия позбавляє їх першої стрічки. Але показники вони мають ще кращі – 48 голів. Неймовірна результативність! Справжній динамівський дух! У спину їм дихає потужний колектив – Титан. Але він має на гру більше, ніж команди, які йдуть на перших двох місцях.

Боротьбу за четверту сходинку між собою ведуть Юніор Спорт, ДЮСШ-26 та ДЮСШ-1. Юніор Спорт перебуває у вигідній, для себе, позиції, адже має на гру менше, ніж конкуренти. ДЮСШ-1 – єдина з цих трьох команд, котра має позитивну різню забитих та пропущених, що також робить її небезпечними. ДЮСШ-26, поки тільки, нащупує свою гру.

Чотири команди перебувають у значно гіршому положенні. Зміна-Оболонь та Чайка мають однаково по 3 очки. Локомотив дивує та набирає всього лише один пункт. Ніка-Олімпік поки що без забитих голів та очок. Командам варто вселити в себе впевненість, щоб достойно провести заключні тури першого етапу змагань.

У кінці сезону нас чекають багато цікавих поєдинків. Мало хто вирішив своє завдання на сезон. Потрібно виснажливо працювати, аби обійти конкурентів. Не варто опускати рук, адже з юних років потрібно привчатись до професіоналізму. Футболіст – сильна людина, яка буде грати до останнього туру, матчу. І не буде дивитись скільки набраних очок у його команди в турнірній таблиці.

Запрошуємо вболівальників, котрі регулярно відвідують ігри до інформаційної співпраці з нашим проєктом. Контакти для зв’язку: електронну адреса info@u16.ua та тел: 097 911 1616.

Похожие записи

Первенство Киева, U-10 (2004), Вторая лига, группа «2Б», 5 тур. Лидер оступается

u16.ua

Чемпіонат Києва з футболу. U-13. Друга ліга. Група Б. Головний козир команди, криється в її назві. “Єдність” – переможець групи Б.

Олександр Галян

Чемпіонат Києва U-15 і не тільки. Протистояння Арсеналу та Локомотиву сягнуло за рамки столичних розбірок!

Олексій Нікітін

Оставить комментарий