• Каталог
  • Новини
U-10 U-10 Вища Ліга U-10 Друга Ліга U-10 Перша Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-10. Перший етап. Група 3. Лівий Берег чи Фенікс — ось в чому питання

Чемпіонат Києва у категорії U-10 набирає свій хід. Футболісти 2012 року народження продовжають вести запеклу боротьбу, демонструвати свої амбіції та красиву гру. Серйозні плани на майбутнє має кожна команда.

За Регламентом, команди вікової категорії U-10, проводять змагання за наступною схемою: команди на підставі клубного заліку розподіляються на групи (з 1 по 6). На першому етапі в одне коло за системою «кожен з кожним» проводять ігри у своїх групах. На другому етапі команди, що зайняли перші 5 місць у 1 та 2 групах, утворюють групу А, інші по 5 з 1 та 2 груп – групу Б. Перші 5 місць у 3 та 4 групах утворюють групу В, інші по 5 з 3 та 4 груп – групу Г. За системою «кожен з кожним» команди проводять ігри у своїх групах в одне коло. Команди одного клубу на першому етапі розподіляються у різні групи, а командам одного клубу на другому етапі дозволяється грати в одній групі.

У групі 3 цілих два безумовних лідери – Лівий Берег та Фенікс. Команди мають рівну кількість балів, але за різницею м’ячів краще виглядає команда з лівого берега Києва. У спину їм дихає українсько-португальська академія Бенфіка. «Орли» відстають на шість очок, але попри ці проблеми йдуть третіми.

Нав’язати справжню боротьбу «орлам» намагаються відразу дві команди – КОЗАК та Столичний. Вони мають порівну очок, але «козаки» краще за додатковими показниками.

Трішки далі розташувався тандем ДЮСШ-1-2 та Єдність. Вони відстають на три очки від четвертого та п’ятого місць. Попри це у них є матч в запасі, тому вони потенційно дуже небезпечні суперники для команд з вищих місць.

Замикають турнірну таблицю Поділ-2, Старт. Вони мають одне набране очко, адже між собою зіграли результативний матч, який закінчився 5:5. Команда Dynamo Family свої ігри, на даний момент не грала.

У кінці сезону нас чекають багато цікавих поєдинків. Мало хто вирішив своє завдання на сезон. Потрібно виснажливо працювати, аби обійти конкурентів. Не варто опускати рук, адже з юних років потрібно привчатись до професіоналізму. Футболіст – сильна людина, яка буде грати до останнього туру, матчу. І не буде дивитись скільки набраних очок у його команди в турнірній таблиці.

Запрошуємо вболівальників, котрі регулярно відвідують ігри до інформаційної співпраці з нашим проєктом. Контакти для зв’язку: електронну адреса info@u16.ua та тел: 097 911 1616.

Похожие записи

“Legion XXI” выиграл зональный турнир Кубка Украины среди детей 2005-2006 г.р.

u16.ua

Чемпіонат Києва з футболу. Вища Ліга. U-13. Перше коло. Локомотив мчить до нового титулу!

“Arsenal Cup”: победа “Олимпика” U-21 в белоцерковском дерби

u16.ua

Оставить комментарий