• Каталог
  • Новини
U-10 U-10 Вища Ліга U-10 Друга Ліга U-10 Перша Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-10. Перший етап. Група 4. ДЮСШ-14 йде у відрив!

Чемпіонат Києва у категорії U-10 набирає свій хід! Футболісти 2012 року народження продовжать вести запеклу боротьбу та демонструвати свої амбіції та красиву гру. Серйозні плани на майбутнє має кожна команда.

За Регламентом, команди вікової категорії U-10, проводять змагання за наступною схемою: команди на підставі клубного заліку розподіляються на групи (з 1 по 6). На першому етапі в одне коло за системою «кожен з кожним» проводять ігри у своїх групах. На другому етапі команди, що зайняли перші 5 місць у 1 та 2 групах, утворюють групу А, інші по 5 з 1 та 2 груп – групу Б. Перші 5 місць у 3 та 4 групах утворюють групу В, інші по 5 з 3 та 4 груп – групу Г. За системою «кожен з кожним» команди проводять ігри у своїх групах в одне коло. Команди одного клубу на першому етапі розподіляються у різні групи, а командам одного клубу на другому етапі дозволяється грати в одній групі.

ДЮСШ-14 відірвалася на пристойну відстань від клубів-конкурентів та очолила групу 4. Команда пройшла без помилок перші п’ять турів змагань.

За “срібло” та “бронзу”, а також за потрапляння у престижну групу на другому етапі змагань ведуть боротьбу ДЮСШ-21 та Столиця. У обох по 9 залікових очок. За ними слідує тандем Десни та СК Києва. “Кияни” мають дві гри в запасі перед другим місцем. Головний розподіл місць вгорі стане відомим після того, як клуби зіграють свої перенесені матчі.

Цікаве турнірне положення мають команди ДЮСШ-10, Заспа, Троєщина та Сталь. У всіх по 4 очки та порівну зіграних матчів. Неймовірна щільність буде давати більшу напруженість на останок поєдинків. Хтось з цих чотирьох колективів має всі шанси вистрілити та все ж таки потрапити у групу вище, ніж інші команди.

У кінці сезону нас чекають багато цікавих поєдинків. Мало хто вирішив своє завдання на сезон. Потрібно виснажливо працювати, аби обійти конкурентів. Не варто опускати рук, адже з юних років потрібно привчатись до професіоналізму. Футболіст – сильна людина, яка буде грати до останнього туру, матчу. І не буде дивитись скільки набраних очок у його команди в турнірній таблиці.

Запрошуємо вболівальників, котрі регулярно відвідують ігри до інформаційної співпраці з нашим проєктом. Контакти для зв’язку: електронну адреса info@u16.ua та тел: 097 911 1616.

Похожие записи

«Балкани» – чемпіон України серед аматорських команд

u16.ua

“Легенда” прервала трехлетнюю беспроигрышную серию “Жилстрой-1”

u16.ua

Чемпионат Украины U-21: «Александрия» остановила «Шахтер»

u16.ua

Оставить комментарий