• Каталог
  • Новини
U-10 U-10 Вища Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-10. Група 1. Перший етап. Переможний врожай у “Вишневому саду”!

Команди вікової групи U-10 грають у Чемпіонаті Києва грають 5 на 5, за дещо зміненими правилами гри у футзал.

Турнір проходить в 2 етапи. На першому команди були розділені на групи згідно рейтинга клубів, які ці команди представляють. Перші 5 команд з груп 1 і 2, на другому етапі створюють групу А, інші потрапляють до групи Б. Також, перші п’ятірки груп 3 і 4 складають групу В, а всі інші учасники змагань зустрінуться на другому етапі в групі Г.

Такий спосіб, звісно не універсальний, тому що діти такого віку мають самі «заробляти» свій рейтинг, незалежно від старших команд клубу. Кращим підходом було би провести кваліфікаційний турнір, за підсумками якого і розділяти команди по групах, де й визначати сильнішого.

У 1 групі змагань серед десятирічних гравців, чудово зіграли одразу декілька представників області, і перша з них – команда Вишневе. Хлопці лише раз зіграли внічию, а в усіх інших матчах святкували перемоги, завдяки наднадійній обороні, яка у 8 поєдинках тільки 4 рази дозволила суперникам вразити свої ворота.

Загалом, це вже тенденція для змагань дитячих команд. Час киянам зібратися – обласні команди перемагають та лідирують в багатьох групах!

Другою командою групи став Юніор Спорт, який також чудово пройшов турнірну дистанцію і також переміг майже в усіх матчах крім одного, де поступився переможцю групи, при цьому встановивши найкращий атакуючий показник у групі.

Ковалівський Колос став третім, програв лідерам очні зустрічі, але переміг в усіх інших поєдинках. Ще один представник Київської області, до речі.

І це – не все! Набравши 14 очок, наступна обласна команда, вишгородська Чайка, зайняла четверту позицію, отримавши передостанню перепустку до групи В. Останнім представником третьої групи в когорті сильніших команд, стала ДЮСШ-15. «Теремківці» поступилися Чайці одним очком, але випередили найближчого переслідувача досить впевнено.

Спарта із 9 очками стала шостою командою, випередивши на 3 пункти Зміну. Дивно, але дві останні сходинки посіли представники дуже сильних команд: ДЮСШ-26-2 та Локомотива. І це – певною мірою сенсаційний результат. «Святошинці», які завдяки кращій різниці м’ячів відправили на останню сходинку «залізничників». Так невдало, як серед команд 2011 року, представники Локомотиву не виглядали в жодній з вікових груп цього сезону. У другій групі дублюючий склад команди має ще гірші показники. На другому етапі команда має виступити краще та виправити реноме свого клубу.

*    домашній матч
+/- технічна поразка 3:0

Похожие записи

Мемориал Макарова-2016. День финальный

u16.ua

Локомотив U-10 знову довів, що він сильніший в Європі в своєму віці!

Олексій Нікітін

Котляров выдал самую продолжительную сухую серию в ЧУ U-19

u16.ua

Оставить комментарий