• Каталог
  • Новини
U-11 U-11 Вища Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-11. Група 2. Перший етап. 1 місце святкують «святошинці»!

Одинадцятирічні футболісти грають на скороченому полі, розміром 60 на 40 метрів і відповідно, гравців на полі – по вісім з кожної сторони. Чемпіонат вікової групи U-11 проводиться в 2 етапи. Спочатку 43 команди-учасниці чемпіонату були розподілені по групах, відповідно до рейтингу своїх клубів. 1 і 2 група – найсильніші, 3 і 4 – нові команди та клуби з найменшим рейтингом.

На другому етапі команди, які посіли 1-5 місця у 1 і 2 групах складають групу А, такі ж місця у 3 і 4 групах – групу В. Всі інші команди з 1 і 2 груп потрапляють до групи Б, а з 3 і 4 груп – до групи Г, де також у змаганнях в 1 коло визначають підсумкові місця у турнірній таблиці сезону. Переможці груп А і В, а також команди, які займуть 2 та 3 місця в цих групах, отримають дипломи та медалі.

Можливо, систему є сенс переглянути: в ранніх вікових категоріях нерейтингові команди можуть бути не слабкіші за рейтингових, тому кваліфікаційний турнір із попереднім жеребкуванням – також мав би «право на життя».

Переходимо до огляду 2 групи Чемпіонату Києва серед гравців 2010 року народження. Тут до останнього йшла запекла боротьба за 1 місце, але все вирішив результат очної зустрічі, де ДЮСШ-26 переграла дублерів Локомотиву, які і посіли другу сходинку. Обидві команди набрали по 22 очка. «Святошинцям», перш за все, досягти такого результату допомогла наднадійна оборона, а «залізничники» були кращими в показниках атакуючих дій.

Трьома очками лідерам поступилася ДЮСШ-14. “Троєщинці” можуть пишатися тим, що залишили за спиною Динамо! «Біло-сині», тим не менш, потрапили до групи А, забивши більше за інших в групі, але невпевнені дії оборони відкинули команду на незвичну для «динамівців» 4 сходинку із 17 набраними очками.

Останнім до групи сильніших команд своєї вікової категорії потрапив Атлет. Але й не випадково. Як і в групі 1, тут п’ята сходинка відірвалася від найближчого переслідувача на 4 очка, й має позитивну різницю голів, на відміну від тих, команд, що розташувалися на нижніх «поверхах» таблиці.

ДЮСШ-1 із 12 очками стала першою серед команд, які потрапили до групи Б. Не велика радість, але «печерянам» потрібно зібратися і перемогти у наступному етапі.

На 3 пункти менше має Поділ. Команда начебто не так багато пропускає, але атакуючий потенціал «подолянам» необхідно підіймати.

8 сходинку зайняла Зміна-Оболонь, на 1 пункт більше набравши ніж ДЮСШ-21, яка йде передостанньою. Обидва колективи можуть грати краще, що й потрібно доводити в матчах 2 етапу.

Остання сходинка дісталася дублерам Оболонь-Бровару, який дивним чином опинився у групі, вищій за свою першу команду. Може, тому і результати в «оболонців» відповідні?

* домашній матч

Похожие записи

Чемпіонат Києва з футболу. U-12. Група 6. Перший етап. Переможна лоція Дніпра!

ПАТ «Львівобленерго» – бронзовий призер чемпіонату України

u16.ua

Чемпіонат Києва з футболу. U-11. Група Б. ДЮСШ-1 довели, що вони номер один!

Олексій Нікітін

Оставить комментарий