• Каталог
  • Новини
U-11 U-11 Вища Ліга U-11 Друга Ліга U-11 Перша Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-11. Перший етап. Група 1. 7 тур. ДЮСШ-14 тримають оборону від “канонірів”

Чемпіонат Києва у категорії U-11 набирає свій хід! Футболісти 2011 року ведуть напружену боротьбу на першому етапі змагань. За Регламентом, команди проводять змагання за наступною схемою: команди на підставі клубного заліку розподіляються на групи (з 1 по 6).

На першому етапі, в одне коло за системою «кожен з кожним», команди проводять ігри у своїх групах. На другому етапі команди, що зайняли перші 5 місць у 1 та 2 групах, утворюють групу А, інші по 5 з 1 та 2 груп – групу Б. Перші 5 місць у 3 та 4 групах утворюють групу В, інші по 5 з 3 та 4 груп – групу Г.

За системою «кожен з кожним» команди проводять ігри у своїх групах в одне коло. Команди одного клубу на першому етапі розподіляються у різні групи, а командам одного клубу на другому етапі дозволяється грати в одній групі.

У першій групі лідерство впевнено тримає ДЮСШ-14. Маючи гру в запасі вони випереджають Арсенал-Київ на чотири очки. Обидва клуби мають величезні шанси, щоб пробитись у престижну групу на другому етапі змагань.

За третє місце триває справжня боротьба. Одразу п’ять команд у грі. Багато з них має неоднакову кількість проведених зустрічей. У найвигіднішому становищі ДЮСШ Атлет, попри те що на позиції під номер три зараз йде — Восход. Трішки менше шансів у Вишневого, Зміни та Поділу. Тому все одно потрібно працювати та чіплятись за місця вище у турнірній таблиці.

Останні місця групи 1 займають — Спарта, ДЮСШ-17 та Локомотив-2. Вони мають спільну проблему — гру в обороні. Вони не вселяє надії. Ці команди, поки що, не знають смак перемоги. Тренерам потрібно провести дуже кропітку психологічну роботу та налаштувати хлопців на позитивну хвилю.

Чи зможе кожен клуб віднайти свою гру — дізнаємося скоро. Часу вже замало, скоро кінцівка першого етапу. В такий момент, на перше місце виходить професіоналізм тренерів та вміння працювати з майбутніми чемпіонами.

 

Запрошуємо вболівальників, котрі регулярно відвідують ігри до інформаційної співпраці з нашим проєктом. Контакти для зв’язку: електронну адреса info@u16.ua та тел: 097 911 1616.

Похожие записи

Збірна України у Харкові розпочала підготовку до чемпіонату Європи

u16.ua

Андрей Пархоменко: «Победа в чемпионате Украины стала моим красным дипломом»

u16.ua

Чемпіонат Києва з футболу. U-10. Група Б. Лівий Берег – не “лівий”. Він найкращий!

Олексій Нікітін

Оставить комментарий